Samsung Jet social selling

Odkurzacz Samsung Jet w nietypowej promocji — chodzi o social selling

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Samsung przygotował promocję ze swoim odkurzaczem Jet w roli głównej — firma wykorzystała social selling do zaangażowania klientów. Urządzenie można kupić z rabatem wynoszącym 400 zł, ale najpierw trzeba się trochę wykazać. Wyjaśniamy, na czym polega akcja popularnego producenta elektroniki.

Samsung Jet taniej — trwa akcja social selling

Samsung Jet to lekki bezprzewodowy odkurzacz. Ma silnik o mocy 550 W oraz baterię umożliwiającą pracę bez zasilania do 60 minut. W zestawie znajduje się wielofunkcyjna stacja ładująca. Elementem odkurzacza jest wielowarstwowy systemem filtracji, wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek np. kurzu i alergenów.

W trosce o nasze zdrowie, zadbano także o komfortowe i higieniczne oczyszczanie odkurzacza. Jednakże możemy też skorzystać z dodatkowego akcesorium – nowatorskiej stacji czyszczącej, która pozwoli nam na bezproblemowe i higieniczne opróżnienie pojemnika bez otwierania go — wyjaśnia Samsung.

Czytaj także: Samsung Galaxy S22 jednak z Exynosem w Europie? Im bliżej premiery, tym więcej niejasności

Od 17 do 31 stycznia 2022 roku Samsung Jet jest dostępny o 400 zł taniej. Rabat można wykorzystać tylko na stronie jet.samsung.pl. Organizując promocję, Samsung sięgnął po social selling — wybrani influencerzy udostępnili kody rabatowe na swoich profilach w mediach społecznościowych i trzeba je odnaleźć. Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki, ale nie macie ochoty na przeszukiwanie Facebooka lub Instagrama, podpowiadamy: kod rabatowy to SAMSUNG-JET.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy