Surface Slim Pen 2 x-kom

Surface Slim Pen 2 za darmo do Surface Laptop Studio w przedsprzedaży w x-kom

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Sklep x-kom przygotował ciekawą propozycję dla fanów urządzeń Microsoft Surface — to Surface Slim Pen 2 dołączany do zamówienia bez dodatkowych opłat. Otrzymają go ci, którzy zdecydują się na zakup Surface Laptop Studio.

Surface Slim Pen 2 w x-kom – jak go otrzymać?

Jak przypomina x-kom, Surface Laptop Studio to najwydajniejsze urządzenie w historii marki. W jego specyfikacji znajdziemy m.in. czterordzeniowy procesor Intel Core 11. generacji z serii H. Jest też – w przypadku wybrania topowej konfiguracji – 32 GB RAM-u i dysk SSD o pojemności 2 TB. Urządzenie będzie można zamawiać od 1 lutego. Sklep x-kom zapowiedział, że właśnie od tego dnia do 21 lutego będzie obowiązywała promocja, w której do Surface Laptop Studio klienci otrzymają cyfrowe pióro.

Konkretnie chodzi o Surface Slim Pen 2. Jego użytkownik ma mieć wrażenie, jakby pisał lub rysował na prawdziwej kartce papieru. To efekt zastosowania funkcji haptycznych i wysokiej czułości na nacisk. Na tym nie koniec. Dotykowy ekran PixelSense Flow z częstotliwością odświeżania 120 Hz niweluje wszelkie opóźnienia — zapewnia x-kom.

Czytaj także: Google Fast Pair już wzbudza kontrowersje. Klapa, o którą nikt nie prosił

Funkcje haptyczne posiada nie tylko pióro, ale również panel dotykowy Precision Haptic. Ma on dodatkowe czujniki zapewniające wygodne, konfigurowalne haptyczne sprężenie zwrotne.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy