koniec black week

iPhone 13, laptop HP, robot sprzątający, dysk SSD — okazje na koniec Black Week

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

W wielu sklepach internetowych nastąpił już koniec tegorocznego Black Week — na Allegro trwa jednak ostatni dzień promocji. Wbrew wielu opiniom na temat oszukanych okazji, na wspomnianej platformie sprzedażowej naprawdę można natrafić na świetne oferty m.in. na elektronikę. Dziś taniej kupimy m.in. iPhone’a 13 oraz laptopa HP.

Koniec Black Week na Allegro — ostatni dzień promocji

koniec Black Week - iphone 13

Dziś na Allegro taniej kupimy iPhone’a 13 w wersji z 256 GB pamięci wbudowanej. Tegoroczny flagowiec od Apple posiada m.in. 6,1″ ekran OLED, procesor A15 Bionic oraz obsługuje sieć 5G. W zależności od wersji kolorystycznej na Allegro można kupić od 24 do 93 egzemplarzy. Każdy kupujący może kupić tylko 1 sztukę.

Kolejna propozycja to laptop HP. Jego najważniejsze cechy to matryca Full HD o przekątnej 15,6″, procesor AMD Ryzen 5 5500U, 8 GB RAM-u i dysk SSD o pojemności 512 GB. Urządzenie może pracować na jednym ładowaniu maksymalnie do 9,5 godziny. Limit promocyjnych egzemplarzy to 200 sztuk, jeden użytkownik może kupić tylko jednego laptopa.

Dziś na Allegro taniej kupimy również robota sprzątającego Roborock S7. Urządzenie posiada funkcję mopowania, wykrywa dywany, można nim również zdalnie sterować. Na wyposażeniu znalazły się następujące czujniki: antykolizyjny, krawędzi, odległości, schodów, zbliżeniowy. Limit promocyjnych egzemplarzy wynosi 500, jeden użytkownik Allegro może kupić maksymalnie 2 sztuki.

Na koniec dysk SSD firmy Crucial o pojemności 480 GB. Maksymalna prędkość odczytu to 540 MB/s, a zapisu – 500 MB/s. Na allegro jest 500 promocyjnych egzemplarzy, jeden użytkownik może kupić tylko 1 sztukę.

Czytaj także: realme narzo 30A za 399 zł — król budżetowców w świetnej cenie na finał Black Week

Wszystkie oferty wystartują jeszcze dzisiaj, jednak Allegro nie zdradza, o której godzinie. Jeśli dodamy daną ofertę do obserwowanych, to kilka minut przed rozpoczęciem sprzedaży otrzymamy o tym powiadomienie.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy