wideorejestratory allegro

Wideorejestratory, dysk SSD, inteligentna waga i nie tylko dużo taniej dziś na Allegro

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Na Allegro cały czas trwa Black Week — spośród dostępnych dziś okazji można wyróżnić akcesoria, takie jak wideorejestratory, dysk SSD oraz oczyszczacz powietrza. Sprawdźcie, jakie urządzenia są dostępne i jakie są ich ceny.

Wideorejestratory i inne akcesoria taniej na Allegro

wideorejestratory allegro

Waga łazienkowa Mi Body Composition Scale 2 w przeciwieństwie do zwykłej wagi jest urządzeniem, które możemy połączyć ze smartfonem i przesyłać na niego zanotowane pomiary. Jest ich całkiem sporo, bo oprócz masy ciała sprzęt Xiaomi sprawdza m.in. wskaźnik BMI, wskaźnik idealnej masy ciała, wskaźnik tkanki tłuszczowej, poziom wody w ciele oraz typ sylwetki.

Zacznijmy od wspomnianych już wideorejestratorów. Dziś na Allegro można kupić modele Xblitz Z3 oraz Mio MiVue C560. Ten pierwszy to bardzo podstawowy model, który pozwala na nagrywanie w Full HD. Do jego atutów można zaliczyć kompaktowe wymiary. Urządzenie od Mio także nagrywa w Full HD, ale wyróżnia się choćby sensorem optycznym SONY Starvis i możliwością współpracy z tylną kamerą.

Kolejna propozycja to oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi 3H Air Purifier. Model ten posiada m.in. dotykowy panel sterowania, wskaźnik zanieczyszczenia powietrza i wskaźnik konieczności wymiany filtra. Jest przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 45 m².

Ostatnia propozycja to dysk SSD od Samsunga. Jego pojemność wynosi 500 GB, a interfejs to M.2 PCIe.

Czytaj także: iPhone 12 Pro, MacBook Air 13 i Samsung QLED dużo taniej w sobotę na Allegro

Wszystkie promocje wystartują dzisiaj, ale Allegro nie zdradza, o której godzinie. Jeśli jednak dodamy daną ofertę do obserwowanych, otrzymamy powiadomienie kilka minut przed rozpoczęciem sprzedaży. Na każdego kupującego przypada 1 sztuka danego urządzenia.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy