Dziś mamy nie tylko Black Friday, ale też… Xiaomi Friday. Popularny producent elektroniki ogłosił swoją wersję kultowego dnia wyprzedaży. Sprawdźcie, jakie urządzenia można kupić taniej.

Xiaomi Friday

xiaomi friday

Promocje od Xiaomi obowiązują nie tylko dzisiaj, ale aż do 5 grudnia. Nie oznacza to jednak, że warto zwlekać z zakupami — bardzo możliwe, że najciekawsze urządzenia zostaną wyprzedane w krótkim czasie. Łącznie Xiaomi obniżyło ceny ponad 20 produktów. Poniżej znajdziecie wybrane przez nas najciekawsze oferty. Szczególnie warto zwrócić uwagę na świetne smartfony, takie jak POCO X3 Pro oraz Mi 11 Lite 5G, które już wcześniej były opłacalne, a teraz są dostępne jeszcze taniej.

Czytaj także: Black Friday 2021 – najlepsze promocje aktualizowane na bieżąco

Xiaomi obniżyło również ceny kilku innych urządzeń, np. smartfonów z serii Redmi Note. Te promocje są jednak bardzo skromne, najczęściej można zaoszczędzić tylko do 100 zł.

źródło: mat. prasowe

Od dzisiaj do 29 listopada w stacjonarnych salonach Xiaomi będą dostępne promocyjne zestawy urządzeń. Z ich listą możecie się zapoznać, korzystając z powyższej grafiki.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.