ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Black Week tanie smartfony

Allegro Black Week – najlepsze promocje na tanie smartfony (do 600 zł)

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

W kolejnym zestawieniu związanym z trwającym na Allegro Black Week bierzemy pod uwagę tanie smartfony z Androidem. Tym razem nie skupiamy się na żadnej konkretnej marce, a zwyczajnie szukamy dobrych okazji. Sprawdźcie, jakie oferty dla was znaleźliśmy.

Tanie smartfony na Allegro podczas Black Week

Black Week tanie smartfony

Nie każdy potrzebuje flagowca czy nawet solidnego telefonu ze średniej półki cenowej. Czasami szukamy urządzenia, które będzie pełniło funkcję drugiego smartfona, służbowej komórki lub sprzętu dla dziecka. Jeśli ktoś głównie dzwoni, korzysta z komunikatorów i czasem przegląda internet, to możliwe, że tani smartfon z powodzeniem sprawdzi się u niego jako główny telefon.

Wybraliśmy dla was kilka ofert tanich smartfonów objętych akcją Black Week na Allegro. Szukaliśmy telefonów od sprawdzonych sprzedawców wystawiających faktury (m.in. sklep Komputronik) w cenie nieprzekraczającej 600 zł. Poniżej znajdziecie nasze propozycje.

Szczególnie warta uwagi jest Motorola Moto G10. W popularnych sklepach z elektroniką ten model aktualnie kosztuje ok. 700 zł, natomiast w ramach Black Week na Allegro jest on dostępny poniżej 580 zł. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat tego modelu, odsyłam do recenzji Motoroli Moto G10 na naszym portalu.

Czytaj także: Allegro Black Week: promocje na smartfony OnePlus, realme i OPPO

Black Week na Allegro potrwa do 29 listopada, jednak nie warto zbytnio zwlekać z zakupem. Często zdarza się, że dane urządzenie zostaje wyprzedane na długo przed tym terminem.

Sprawdź najnowsze wpisy