ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Black Week smartfony OPPO

Allegro Black Week: promocje na smartfony OnePlus, realme i OPPO

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Na Allegro trwa Black Week, którego częścią są promocje na smartfony różnych marek — tym razem bierzemy pod lupę urządzenia marek OPPO, realme i OnePlus. Jeśli rozglądaliście się za nowym telefonem, z wybranymi przez nas okazjami możecie nieco zaoszczędzić.

Smartfony OPPO, realme i OnePlus przecenione na Allegro Black Week

Black Week smartfony OPPO

Tradycyjnie szukając dla was dobrych ofert ze smartfonami, skupialiśmy się na cenie, ale nie tylko. Urządzenia, które trafiły do zestawienia, pochodzą od sprzedawców z pozytywnymi opiniami, którzy wystawiają faktury VAT i pozwalają na ew. zwrot towaru. W niektórych przypadkach, mimo że smartfon jest wystawiony na Allegro, to faktycznym sprzedawcą jest jedna ze znanych sieci sklepów z elektroniką.

Czytaj także: Obowiązkowe aplikacje z AppGallery, czyli co ciekawego znajdziecie w sklepie Huawei?

Black Week na Allegro potrwa do 29 listopada, ale w przypadku niektórych smartfonów już teraz zostały jedynie pojedyncze egzemplarze. Jeśli interesuje was któryś model i jest jeszcze dostępny w obniżonej cenie, nie warto zwlekać z zakupem. Na naszym portalu znajdziecie również zestawienia promocji na zeszłoroczne flagowce Apple oraz smartfony Xiaomi, Redmi i POCO.

Sprawdź najnowsze wpisy