ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
sprzedano 240 milionów Redmi Note

Allegro Black Week: świetne promocje na smartfony Xiaomi, Redmi i POCO

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Podczas trwającego Black Week na Allegro można kupić smartfony Xiaomi, Redmi i POCO w znacznie obniżonych cenach. Dodatkowo w przypadku niektórych ofert otrzymamy również w zestawie opaskę sportową lub smartwatcha. Sprawdźcie oferty, które dla was wybraliśmy.

Smartfony Xiaomi, Redmi i POCO w świetnych cenach na Allegro Black Week

smartfony Xiaomi Black Week

Telefony firmy Xiaomi i powiązanych z nią marek generalnie słyną z bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Jeśli do tego dodamy obniżki związane z Black Week i możliwość otrzymania dodatkowego gadżetu w postaci opaski sportowej lub smartwatcha, mamy naprawdę świetne oferty.

Wybraliśmy dla was propozycje od sklepu x-kom na Allegro. Wszystkie smartfony są nowe, a sprzedawca wystawia faktury VAT, więc nie trzeba się martwić o stan urządzeń ani o formalności związane z ew. zwrotem lub reklamacją.

Czytaj także: Allegro Black Week: zeszłoroczne flagowce Apple w obniżonych cenach

Black Week na Allegro potrwa aż do 29 listopada, ale w wielu przypadkach egzemplarzy w promocyjnych cenach nie ma zbyt dużo i nie wiadomo, jak szybko zostaną wykupione. Nie warto więc zwlekać z zakupem, jeśli jakiś smartfon szczególnie nas interesuje.

Sprawdź najnowsze wpisy