W ramach trwającego na Allegro Black Week taniej możemy kupić flagowce Apple z zeszłego roku. Chodzi oczywiście o iPhone’a 12, a także o iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 Pro Max. Wybraliśmy dla was kilka ofert wartych uwagi.

Flagowce Apple przecenione na Allegro Black Week

flagowce Apple black week

Spośród promocyjnych ofert znalezionych na Allegro wybraliśmy tylko te z nowymi smartfonami pochodzącymi od sprzedawców z dobrymi opiniami, którzy wystawiają faktury VAT. Warto mieć na uwadze te czynniki, bo dzięki temu nie musimy później martwić się o gwarancję na urządzenie, warunki zwrotów i reklamacji.

Wybrane oferty na zeszłoroczne flagowce Apple:

Czytaj także: Wystartowała wyprzedaż z okazji Black Friday w Microsoft Store. Oto 40 najlepszych promocji na gry na Xboxa!

Jeśli któryś z tych modeli was interesuje, nie warto zbyt długo zwlekać z zakupem. Smartfony od Apple cieszą się dużą popularnością, a liczba egzemplarzy dostępnych w obniżonych cenach jest mocno ograniczona. Nie wiadomo, kiedy dokładnie zostaną one wykupione.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.