ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile realme taniej

Smartwatche, telefony i słuchawki realme taniej dla tych, którzy są w T-Mobile

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Jeśli jesteście w T-Mobile, możecie kupić taniej urządzenia marki realme. Chodzi m.in. o smartfony, smartwatche oraz słuchawki. Obniżki cen sięgają 40%.

Urządzenia realme taniej dla klientów T-Mobile

T-Mobile realme taniej

Rabat na urządzenia realme to bonus od T-Mobile przyznawany w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays. Zaoszczędzimy, wybierając m.in. smartfony realme 7 5G i realme narzo 30 5G, smartwatch realme Watch2 oraz słuchawki realme Buds 2. Na tym jednak nie koniec, bo propozycja magentowego operatora pozwala również na obniżenie cen wielu akcesoriów. Listę wszystkich sprzętów dostępnych taniej, możecie zobaczyć na powyższej grafice.

Bonus można aktywować od dzisiaj (19 listopada) do najbliższego wtorku (23 listopada). Żeby odebrać rabat, wystarczy wybrać odpowiednią opcję w aplikacji Mój T-Mobile lub wysłać bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Użytkownik zostanie przekierowany na stronę z urządzeniami realme. Zakupu z rabatem można dokonać do 30 listopada lub do momentu, kiedy pula danego urządzenia zostanie wyczerpana.

Czytaj także: Smartwatch za 3 złote, słuchawki za złotówkę, a realme GT Neo2 za połowę ceny – w Warszawie jutro wyjątkowe wydarzenie

Nie ma znaczenia, czy korzystamy z oferty typu MIX lub na kartę od magentowego operatora, czy mamy u niego abonament. Z promocji mogą bowiem skorzystać wszyscy, którzy są w T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy