ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Lady Dimitrescu

Ostatnie sztuki Resident Evil Village w świetnej cenie na Xbox-a – lepiej się pośpieszyć

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Resident Evil Village, czyli ostatnia odsłona popularnej serii horrorów, doczekała się teraz ciekawej przeceny. Zostało jeszcze kilkadziesiąt sztuk gry na konsole Xbox (Xbox One i Xbox Series X), które można kupić teraz 110 złotych taniej. To całkiem dobra oferta, bo i sama produkcja jest warta polecenia.

Promocja Resident Evil Village na Xbox

Resident Evil Village Xbox promocja

Jakiś czas temu mogliście przeczytać recenzję Resident Evil Village na konsole Xbox, którą napisał Kacper. Produkcja otrzymała tam 9/10, więc dla fanów gatunku to może być prawdziwa perełka. Teraz w sklepie RTV Euro AGD pojawiła się promocja, gdzie za tytuł zapłacimy 149 złotych. Promocja jest ograniczona czasowo i kończy się dziś przed północą. Zostało jeszcze kilkadziesiąt egzemplarzy gry, więc warto się pośpieszyć.

Zobacz też: OPPO Reno7 zdradza szczegóły specyfikacji.

Doświadcz survival horroru w sposób, jak nigdy dotąd z grą Resident Evil Village, która wykorzysta moc Xbox Series X, aby uwydatnić każdą desperacką walkę o przetrwanie, prezentując najbardziej realistyczną i przerażającą grafikę, jaką udało się stworzyć do tej pory. Ten nowy tytuł jest ósmą główną odsłoną długiej serii Resident Evil, która niemal 25 lat temu stworzyła gatunek survival horroru. Dzięki hiperdetalicznej grafice, intensywnej akcji w widoku pierwszoosobowym i mistrzowskiej historii strach nigdy nie był bardziej realistyczny i nieunikniony. Gra osadzona jest kilka lat po przerażających wydarzeniach z uznanej przez krytyków gry Resident Evil 7: Biohazard. Nowa historia zaczyna się od Ethana Wintersa i jego żony Mii, którzy żyją spokojnie w nowym miejscu, wolni od koszmarów przeszłości. Dopiero co zaczynają budować swoje nowe wspólne życie, gdy znów spotyka ich tragedia. Chris Redfield, legendarny bohater serii Resident Evil, ponownie zapoznaje się z tą parą i przerywa ich spokój w straszny sposób, rzucając życie Ethana w wir chaosu. Zdruzgotany Ethan trafia do odległej, zaśnieżonej wioski, gdzie szuka odpowiedzi na swoje pytania po tym, jak został wrzucony w zupełnie nowy koszmar.

Resident Evil Village

Źródło: Łowcy Gier

Sprawdź najnowsze wpisy