Do 7 listopada trwa promocja, w ramach której można otrzymać cashback do 2000 zł przy zakupie telewizora Samsung Neo QLED. Propozycja ta obejmuje modele 4K i 8K o przekątnej od 50″ do 85″. Podpowiadamy, jak skorzystać z tej oferty.

Cashback przy zakupie telewizora Samsung Neo QLED

Żeby skorzystać z promocji, należy do 7 listopada kupić jeden z modeli objętych promocją. Następnie trzeba zamieścić na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, na której został zakupiony TV lub na stronie przeglądarki cenowej opinię o urządzeniu wraz z hashtagiem #AkcjaKorzyscWKazdymCalu. Kolejny krok to rejestracja na stronie internetowej — mamy na to 14 dni od momentu zakupu telewizora.

Do formularza trzeba dołączyć dowód zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymamy zwrot na nasze konto bankowe.

Promocją są objęte m.in. modele dostępne w RTV EURO AGD:

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.