Teraz przy zakupie smartwatcha Samsunga można otrzymać cashback, czyli zwrot na konto bankowe części wydanej kwoty. W efekcie do zaoszczędzenia jest nawet 350 zł. Podpowiadamy, jak skorzystać z tej promocji.

Cashback przy zakupie smartwatcha Samsunga

cashback przy zakupie smartwatcha samsunga

Żeby skorzystać z propozycji Samsunga, należy do 7 listopada 2021 roku kupić Galaxy Watch4 lub Galaxy Watch4 Classic. Za tego pierwszego możemy dostać 300 zł zwrotu na konto, a za drugiego – 350 zł. Następnie wypełniamy formularz zgłoszeniowy na stronie Samsunga. Czas na to jest do 13 listopada 2021. Do formularza trzeba dołączyć dowód zakupu urządzenia, zdjęcie opakowania po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, a także zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.

Zakup musi być dokonany u jednego z partnerów handlowych Samsunga. Wśród nich jest m.in. sklep Neonet, którego przykładowe oferty biorące udział w promocji znajdziecie poniżej.

Wypłata nastąpi w ciągu 21 dni od akceptacji zgłoszenia. Pula zwrotów jest ograniczona. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jeden zwrot za zakup danego modelu (jeden zwrot za Galaxy Watch4 i jeden z Galaxy Watch4 Classic).

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.