ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy Buds2 cashback

Cashback 170 zł i darmowy Tidal dla tych, którzy kupią słuchawki Galaxy Buds2

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Samsung przygotował promocję typu cashback dla osób, które kupią słuchawki Galaxy Buds2. Oprócz zwrotu w wysokości 170 zł można otrzymać bezpłatny dostęp do serwisu muzycznego Tidal. Wyjaśniamy, co zrobić, by skorzystać z promocji.

Samsung i cashback po zakupie słuchawek Galaxy Buds2

Galaxy Buds2 cashback

Żeby skorzystać z promocji, należy do 7 listopada tego roku kupić słuchawki Galaxy Buds2 u jednego z partnerów handlowych Samsunga. Akcję prowadzą m.in. operatorzy komórkowi (Plus, Play, T-Mobile, Orange) oraz popularne markety z elektroniką.

Przykładowe oferty objęte promocją:

Po dokonaniu zakupu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Samsunga. Czas na to jest do 13 listopada 2021. Do formularza trzeba dołączyć dowód zakupu urządzenia, zdjęcie kartonowego pudełka po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, a także zdjęcie wyciętej naklejki z kodem kreskowym.

Czytaj także: Wielka premiera Huawei – nova 9, nova 8i, Watch GT 3 i… szminka

W ciągu 21 dni od akceptacji zgłoszenia otrzymamy zwrot 170 zł. Dodatkowym bonusem jest bezpłatny Tidal Premium na pół roku. Pula zwrotów i kodów Tidal jest jednak ograniczona. Jeśli chętnych będzie więcej, niż nagród w puli, zadecyduje kolejność zgłoszeń. Na naszym portalu możecie przeczytać recenzję słuchawek Galaxy Buds2.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy