zakupy w Biedronce bez kodu BLIK

Biedronka ma teraz w ofercie smartwatcha i żarówki sterowane pilotem

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Biedronka wprowadziła wczoraj do swojej oferty kolejną tanią elektronikę. Tym razem możemy kupić tam m.in. smartwatcha czy żarówki LED sterowane pilotem. Widać, że rynek bardzo się zmienił i teraz o wiele łatwiej mieć dostęp do sprzętów, które jeszcze niedawno nie były tak łatwo dostępne. Pytanie tylko, czy faktycznie warto wydawać na takie sprzęty pieniądze?

Biedronka – smartwatch i tania elektronika w ofercie

Biedronka smartwatch

Przyzwyczailiśmy się już trochę do tego, że poruszając się miedzy półkami w Biedronce, możemy trafić na ciekawe promocje. Teraz przez najbliższe dwa tygodnie można polować w sklepie też na tanią elektronikę. Nowa oferta sklepu to m.in. żarówka LED RGB, która przychodzi razem z pilotem. Oferuje dwa tryby świecenia oraz pięć poziomów jasności, a do wyboru będzie kilka wersji. LED RGB 4,8 W z gwintem GU10, 400 lm i klasą energetyczną G. LED RGB 8 W z gwintem E27, 806 lm i klasą energetyczną F oraz LED RGB 4,8 W z gwintem E14, 470 lm i klasą energetyczną F. Za każdą z nich zapłacimy przy kasie 22,99 złotych.

W ofercie Biedronki znalazły się także kable i ładowarki od Hykker. Znajdziemy tam ładowarkę samochodową, sieciową czy przewody USB. Wszystko po 9,99 złotych za sztukę. Jeżeli więc ktoś potrzebuje, warto udać się do sklepu, ale trzeba pamiętać, że nie w każdej Biedronce asortyment może być taki sam. Najciekawiej z oferty sklepu prezentuje się jednak… smartwatch. Mowa tutaj o Forevigo SW-300, które w sklepach z elektroniką kosztuje około 180 złotych. Tymczasem w Biedronce można sprzęt dostać sporo taniej, ponieważ za 139 złotych.

Zobacz też: Co nowego wpadło dziś na Netflix?

W tej cenie otrzymujemy wyświetlacz IPS (rozdzielczość 240×240 pikseli) oraz metalową kopertę. Co ciekawe, smartwatch ma oferować wodoodporność IP67, a na jednym ładowaniu ma wytrzymać nawet do 10 dni (akumulator 180 mAh). Urządzenie mierzy liczbę kroków oraz mierzy tętno, a w zestawie otrzymujmy także dodatkowy pasek. Warto? Cóż, za podobne pieniądze możemy już dostać np. Xiaomi Mi Band 5, więc warto się dwa razy zastanowić przed zakupem.

Źródło: Biedronkahttps://www.biedronka.pl/pl/press,id,hcvbggk43,title,okazje-tygodnia-20-09

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy