ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 8t promocja

Promocja OnePlus – 8T taniej nie dostaniemy, a i inne sprzęty w świetnych cenach

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

OnePlus poinformował, że rozpoczęła się jesienna promocja na jego sprzęty. Taniej można kupić naprawdę dobre smartfony i to w cenach, które wyjątkowo zachęcają do zakupu. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że teraz można kupić smartfony OnePlus najtaniej, jak to tylko możliwe. Które z nich są przecenione i gdzie możemy je znaleźć?

Promocja OnePlus – smartfony sporo taniej

Promocja OnePlus

Jutro na stronie OnePlus.com wystartują promocje, które pozwolą kupić smartfony producenta sporo taniej. Te promocje dostępne są już także na Amazonie, więc można podejrzeć, jaki jest ich zakres cenowy. Oto część ze smartfonów, które można kupić teraz taniej.

  • OnePlus 9 (8/128 GB) w cenie 2749 złotych
  • OnePlus 8 Pro (12/256 GB) w cenie 2699 złotych
  • OnePlus 8T (8/128 GB) w cenie 1999 złotych
  • OnePlus Norde CE (8/128 GB) w cenie 1449 złotych

Warto tutaj dodać, że produkty wysyłane są przez Amazon, więc z ewentualnymi zwrotami nie powinno być żadnych problemów. Przy zakupie warto się upewnić, kto dostarcza sprzęt, żeby potem nie mieć kłopotów. Promocja na Amazonie ma potrwać do 6 września, więc nie zostało dużo czasu na zastanawianie się. Szczególnie, że smartfony mogą się wyprzedać, więc jeżeli ktoś czekał na zakup urządzenia, to teraz ma dobrą okazję. OnePlus 9 w Polsce kosztuje ponad 4 tysiące złotych, a OnePlus 8T około 2200 złotych, więc oszczędności są znaczne.

Zobacz też: Dzisiejsze promocje – co możemy kupić taniej?

Jesienna promocja na stronie producenta także ma przynieść sporo obniżek. Pojawią się przeceny na OnePlus 8 Pro, które przy zakupie dostanie się wraz z torebką „nerką” OnePlus w prezencie. Kupując smartfony OnePlus 8T będzie można liczyć na zakup OnePlus Buds / Buds Z / „nerki” OnePlus z 50% zniżką. Warto więc monitorować stronę producenta w ciągu najbliższych dni, bo taniej będzie można kupić także OnePlus 9 czy smartfony z serii Nord. Tam promocja ma potrwać znacznie dłużej, bo przez cały miesiąc.

Źródło: OnePlus informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy