Aliexpress 5 dolarów zniżki

10$ zniżki na AliExpress — wystarczy zapłacić Blikiem

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Jeśli robicie zakupy na AliExpress i korzystacie z systemu płatności Blik, to czeka na was zniżka. Składając zamówienie na chińskiej platformie, możecie zaoszczędzić 10$. Wyjaśniamy, co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji.

Zniżka na AliExpress przy zapłacie z użyciem systemu Blik

Operator systemu Blik ogłosił akcję, która trwa od dzisiaj (24.08.2021) do piątku (27.08.2021). Przy zakupach za min. 80$ można zaoszczędzić 10$. Warunki są dwa:

  1. Za zamówienie płacimy Blikiem,
  2. Podczas składania zamówienia podajemy kod FORTUNA8.

Oprócz tego płacąc Blikiem mamy szansę wygrać w Blikomanii. Codziennie do zdobycia jest 135 nagród po 100 zł, a co miesiąc jedna nagroda 100 000 złotych. Żeby wziąć udział w zabawie, trzeba wypełnić formularz na stronie internetowej, potwierdzić rejestrację poprzez link otrzymany mailem, dokonać wpłaty weryfikacyjnej 1 zł na Fundację Uniwersytet Dzieci.

Potem pozostaje już tylko korzystać z Blika: płacić nim w internecie i w sklepach stacjonarnych, robić przelewy na telefon, wypłacać środki z bankomatu. Jeśli wygramy, zostaniemy o tym poinformowani drogą mailową.

Czytaj także: ZTE udowadnia, że nie potrzebujemy smartfona 5G, żeby się cieszyć siecią najnowszej generacji

W pierwszym półroczu 2021 roku użytkownicy Blika wykonali za jego pomocą blisko 330 milionów transakcji. Najczęściej polski system płatności jest używany do płacenia za zakupy online.

źródło: Twitter/blikmobile

Sprawdź najnowsze wpisy