Kolejna letnia promocja Samsunga, tym razem na tablety — kupując model Galaxy S7 FE można otrzymać za darmo etui Book Cover z klawiaturą. Wyjaśniamy, jak skorzystać z tej oferty.

Promocja na Galaxy Tab S7 FE z klawiaturą

galaxy s7 fe promocja

Akcja ogłoszona przez Samsunga trwa od 16 sierpnia do 2 września tego roku. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy kupić tablet Galaxy S7 FE w podanym przedziale czasu u partnerów handlowych firmy, aktywować swoje urządzenie do 5 września i wypełnić formularz zgłoszeniowy w aplikacji Samsung Members do 8 września.

Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia oraz zdjęcie kartonowego pudełka wraz z miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, a także zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem — zaznacza Samsung. Etui zostanie wysłane w ciągu 21 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Pula nagród jest ograniczona, więc niewykluczone, że o przyznaniu etui zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Jednym z partnerów Samsunga, u którego możecie kupić tablet i następnie wziąć udział w promocji, jest sklep OleOle.pl:

Czytaj także: Samsung Galaxy A03s, czyli kolejny budżetowiec w ofercie producenta

Inni partnerzy firmy prowadzący promocję to m.in. operatorzy Plus, Play, T-Mobile i Orange oraz markety z elektroniką RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet i Komputronik. Szczegółowe warunki akcji oraz jej regulamin są dostępne na stronie Samsunga.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.