galaxy s7 fe promocja

Promocja Samsunga: kupujesz tablet Galaxy S7 FE, klawiaturę dostajesz gratis

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Kolejna letnia promocja Samsunga, tym razem na tablety — kupując model Galaxy S7 FE można otrzymać za darmo etui Book Cover z klawiaturą. Wyjaśniamy, jak skorzystać z tej oferty.

Promocja na Galaxy Tab S7 FE z klawiaturą

galaxy s7 fe promocja

Akcja ogłoszona przez Samsunga trwa od 16 sierpnia do 2 września tego roku. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy kupić tablet Galaxy S7 FE w podanym przedziale czasu u partnerów handlowych firmy, aktywować swoje urządzenie do 5 września i wypełnić formularz zgłoszeniowy w aplikacji Samsung Members do 8 września.

Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia oraz zdjęcie kartonowego pudełka wraz z miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, a także zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem — zaznacza Samsung. Etui zostanie wysłane w ciągu 21 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Pula nagród jest ograniczona, więc niewykluczone, że o przyznaniu etui zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Jednym z partnerów Samsunga, u którego możecie kupić tablet i następnie wziąć udział w promocji, jest sklep OleOle.pl:

Czytaj także: Samsung Galaxy A03s, czyli kolejny budżetowiec w ofercie producenta

Inni partnerzy firmy prowadzący promocję to m.in. operatorzy Plus, Play, T-Mobile i Orange oraz markety z elektroniką RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet i Komputronik. Szczegółowe warunki akcji oraz jej regulamin są dostępne na stronie Samsunga.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy