Samsung Galaxy S21 promocja zwrot na konto

Seria Samsung Galaxy S21 – można odzyskać do 900 złotych za zakup smartfona

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Teraz seria Samsung Galaxy S21 doczekała się ciekawej promocji od producenta. Kupując modele flagowców można bowiem liczyć na całkiem spory zwrot pieniędzy na konto. Oczywiście najwięcej dostaniemy w chwili, kiedy zdecydujemy się na zakup najmocniejszej wersji (Samsung Galaxy S21 Ultra 5G), bo aż 900 złotych. Jakie są warunki uczestnictwa w akcji i jak ubiegać się o zwrot?

Seria Samsung Galaxy S21 – promocja i zwrot pieniędzy na konto

Samsung Galaxy S21 promocja zwrot na konto

Od dziś do 15 sierpnia można skorzystać z ciekawej promocji od Samsunga. Decydując się na zakup urządzenia z serii Galaxy S21, można dostać zwrot części wydanej kwoty. Najwięcej dostanie się 900 złotych, a najmniej 700, więc i tak widać, że to całkiem przyzwoita oferta. Na zwrot części pieniędzy za zakup mogą liczyć ci, którzy we wspomnianym wyżej terminie, zakupią u partnerów akcji jeden ze smartfonów z serii (Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G lub Galaxy S21 Ultra 5G). Sprzęty można kupić m.in. w sieci RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, NeoNet, x-kom czy w salonach Samsunga. Warto dodać, że liczba takich zwrotów jest ograniczona i liczy się kolejność ich zgłaszania. Czyli im dłużej będziemy zwlekać z zakupem, tym większa szansa, że nie uda się dostać zwrotu.

Zobacz też: Kto ma teraz najszybsze 5G w Polsce?

I tak, za Samsung Galaxy S21 5G dostaniem zwrot w wysokości 700 złotych, za Galaxy S21+ 5G 800 złotych, a za model Galaxy S21 Ultra 5G aż 900 złotych. To wartości brutto, więc to też warto wziąć pod uwagę. Takie zwroty sprawiają, że za bazową wersję Galaxy S21 5G zapłacimy około 2800 złotych. Pula zwrotów jest ograniczona i wygląda następująco.

  • Za model Galaxy S21 5G – pula zwrotów wynosi 1600 sztuk
  • Galaxy S21+ 5G – pula zwrotów wynosi 1500 sztuk
  • Galaxy S21 Ultra 5G – pula zwrotów wynosi 1400 sztuk

Po zakupie urządzenie trzeba aktywować na terenie Polski i zalogować się do aplikacji Samsung Members. To trzeba zrobić do 18.08.2021 roku, a do 21.08 należy wypełnić stosowny formularz, który znajdzie się w aplikacji. Wtedy też następuje weryfikacja, a zwrot ma nastąpić w ciągu 21 dni. Regulamin promocji znajdziecie na stronie akcji.

Źródło: Samsung

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy