promocje Huawei

Wysyp promocji na OkazjoWtorki od Huawei – dziś cztery sztuki do wyboru

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Promocje od Huawei na OkazjoWtorki to wydarzenie, które pojawia się regularnie na stronie producenta. Dziś także będzie można kupić kilka urządzeń w nowych lepszych cenach. Tym razem do wyboru będą słuchawki bezprzewodowe, głośni i router. Na dokładkę Huawei dorzuca jeszcze kijek do selfie, czyli coś, co może przydać się na wakacjach. Które modele doczekały się przeceny i ile wynoszą ich nowe ceny?

Wysyp promocji od Huawei na OkazjoWtorki

promocje Huawei

Podczas OkazjoWtorków mieliśmy już możliwość kupienia jednego sprzętu, potem dwóch, a ostatnio trzech. Teraz wygląda na to, że cztery sprzęty to coś, co stanie się tradycją. Dlatego też promocje na stronie Huawei będą trwać dłużej, niż zazwyczaj, kiedy to ostatni z okazji pojawiała się o 17.00. Pierwsza promocja pojawi się na stronie o 09.00, kolejna o 13.00, następna o 17.00, a ostatnia o 21.00. I jak zwykle, liczba przecenionych urządzeń będzie ograniczona. Dziś ma być ich po 40 na każdy sprzęt. Wszystkie promocje znajdziecie POD TYM ADRESEM, więc warto mieć otwartą kartę przeglądarki, by na bieżąco sprawdzać, czy pojawił się interesujący nas produkt. Oto ceny sprzętów, które dziś trafiły do OkazjoWtorków.

  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3i w cenie 199 złotych.
  • Głośnik Huawei Sound za 479 złotych.
  • Router Huawei WS318n za 39 złotych.
  • Huawei Tripod Selfie Stick Pro za 49,90 złotych.

Zobacz też: Nowe słuchawki Huawei FreeBuds 4 teraz w promocyjnym zestawie.

Ponadczasowy design wkomponuje się w każdą stylizację, a wygodne wkładki w 4 różnych rozmiarach pozwolą idealnie dopasować słuchawki do uszu. FreeBuds 3i zapewnią Ci pełny komfort i pełne brzmienie. Dwa dedykowane mikrofony, jeden skierowany na zewnątrz, drugi do wewnątrz, rejestrują częstotliwość szumów w celu ich skutecznej eliminacji. Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem.

Huawei Freebuds 3i – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy