gdzie jest dziecko t-mobile

Turbo Week w T-Mobile: rabat na smartfony Oppo i głośnik Bluetooth gratis

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Rozpoczęło się kalendarzowe lato, a operator T-Mobile potraktował to jako okazję do ogłoszenia Turbo Week. W ramach akcji można kupić smartfony Oppo z rabatem, a także otrzymać przy zakupie głośnik Bluetooth. Sprawdziliśmy szczegóły promocji.

Turbo Week w T-Mobile

T-Mobile kieruje swoją promocję do nowych i obecnych klientów indywidualnych. Nie ma znaczenia, czy ktoś korzysta z oferty typu MIX, na kartę czy ma abonament. Oferta obowiązuje od dzisiaj do 1 lipca we wszystkich kanałach sprzedaży magentowego operatora. Oznacza to, że smartfon w obniżonej cenie można kupić zarówno w sklepie internetowym, jak i w jednym ze stacjonarnych salonów T-Mobile.

W ramach promocji T-Mobile proponuje 15% rabatu na smartfony Oppo A15, A15s, A53, A54 5G, A74. Oprócz tego do wybranych modeli (A15, A15s, A53, A54) magentowy operator dorzuca głośnik Bluetooth – model OBMC03 od Oppo. Czas działania głośnika na jednym ładowaniu wynosi do 8 godzin. Urządzenie obsługuje Bluetooth 5.0 i może działać w zasięgu do 10 metrów.

Czytaj także: To już ostatni dzień, by zgarnąć 3 miesiące Spotify Premium zupełnie za darmo

T-Mobile informuje, że z promocji można skorzystać podczas podpisywania nowej umowy bądź aneksu do obecnie obowiązującej umowy. Możliwy jest również zakup samego urządzenia bez zawierania umowy – w pełnej cenie lub na raty.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy