Wystartowały promocje od Oppo – co można kupić taniej?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Właśnie wystartowały nowe promocje od Oppo i będzie można kupić kilka modeli smartfonów w lepszych cenach. Nie trzeba się będzie zbytnio śpieszyć, bo sama promocja potrwa dłużej, niż zazwyczaj. Oczywiście nie na wszystkie modele, ale trochę czasu jeszcze zostało. Co takiego będzie można dostać taniej i jakie są warunki akcji?

Promocje od Oppo – co zostanie przecenione

Oppo promocja reno

Nowe promocje od Oppo będą podzielone na różne okresy, więc posegregowaliśmy je tak, żeby wygodnie dało się Wam w tym połapać. Sprzętów, które będzie można kupić taniej, producent przygotował naprawdę sporo, a oto one.

Pojawiła się także ciekawa promocja na zakup dwóch telefonów w cenie jednego. Mowa o modelu Oppo Reno4 oraz Oppo A15. Do 27 czerwca można mieć oba modele w cenie 1699 złotych.

To jeszcze nie wszystkie promocje, które przygotowała firma na najbliższe dni. Można będzie także kupić zestawy, a konkretniej smartfon plus głośnik w prezencie. Na stronie RTV Euro AGD nie pojawiła się jeszcze stosowna wzmianka o gratisowym głośniku, ale cena została już obniżona.

Zobacz też: Co ciekawego znika z HBO Go?

W terminie od 18 czerwca do 15 lipca 2021 roku w sklepach będzie można kupić smartfon Oppo Reno5 ze słuchawkami Enco W11 oraz głośnikiem Bluetooth OPPO w prezencie. Cena zestawu wyniesie 1999 zł. Widać więc, że Oppo solidnie przygotowało się do swoich wakacyjnych promocji. Zapewne to nie ostatnie przeceny, jakie pojawią się w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: Oppo informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy