OkazjoWtorki Huawei

Dziś więcej promocji na OkazjoWtorki od Huawei – trzy urządzenia i jeden zestaw

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Promocje od Huawei na OkazjoWtorki to już coś, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Dziś jednak producent trochę zaskoczył i zamiast standardowych trzech produktów, dostajemy łącznie aż pięć. Taniej będzie można bowiem kupić słuchawki Huawei FreeLace Pro, Huawei FreeBuds 3i, tablet Huawei MatePad T3 10 WiFi oraz smartwatch Huawei Watch GT 2 (46 mm) w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeBuds 4i. Jest w czym wybierać.

Więcej promocji od Huawei na OkazjoWtorki

OkazjoWtorki Huawei promocje

Tym razem Huawei zdecydował się na dodanie do swoich okazji dodatkowego zestawu, więc dziś OkazjoWtorki trwają dłużej. Jednak dalej nie wiemy, w jakiej kolejności urządzenia będą pojawiać się na stronie. Pierwsza promocja wskoczy tam o 09.00, kolejna o 13.00, następna o 17.00, a ostatnia o 21.00. I jak zwykle, liczba przecenionych urządzeń będzie ograniczona. Wszystkie promocje znajdziecie POD TYM ADRESEM, więc warto mieć otwartą kartę przeglądarki, by na bieżąco sprawdzać, czy pojawił się interesujący nas produkt. Oto ceny sprzętów, które dziś trafiły do OkazjoWtorków.

  • Słuchawki Huawei FreeLace Pro w cenie 299 złotych
  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3i w cenie 199 złotych
  • Tablet Huawei MatePad T3 10 WiFi w cenie 449 złotych
  • Smartwatch Huawei Watch GT 2 (46 mm) + słuchawki Huawei FreeBuds 4i w cenie 749 złotych

Zobacz też: Promocje od Huawei, które trwają przez cały czerwiec.

Ponadczasowy design wkomponuje się w każdą stylizację, a wygodne wkładki w 4 różnych rozmiarach pozwolą idealnie dopasować słuchawki do uszu. FreeBuds 3i zapewnią Ci pełny komfort i pełne brzmienie. Dwa dedykowane mikrofony, jeden skierowany na zewnątrz, drugi do wewnątrz, rejestrują częstotliwość szumów w celu ich skutecznej eliminacji. Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem. Redukując poziom szumów o nawet 32 dB, HUAWEI FreeBuds 3i zapewniają idealne warunki do prowadzenia rozmów i rozkoszowania się ulubioną muzyką bez opóźnień i zakłóceń.

Huawei FreeBuds 3i – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy