Samsung Galaxy S21 promocja

Galaxy S21 w czerwcu kupisz o wiele taniej – Samsung ma nową promocję

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Serię urządzeń Samsung Galaxy S21 można w czerwcu kupić sporo taniej. Producent wystartował z kolejną akcją odkupu urządzeń, a tym samym wydawania bonów zniżkowych na kolejne sprzęty. Do tego dochodzi jeszcze promocja 100 za 1000, więc na zakupie nowego smartfona można będzie sporo zaoszczędzić, bo aż do 900 złotych. Na czym polega promocja?

Galaxy S21 taniej, czyli Samsung proponuje odkup sprzętów – promocja

Samsung Galaxy S21 promocja

Jeżeli ktoś wstrzymywał się z zakupem flagowca od Samsunga, to chyba dobrze robił. Teraz można bowiem mieć sprzęt w nowej, lepszej cenie. Samsung zdecydował się na kolejną akcję odkupu starszych sprzętów (smartfonów, tabletów, smartwatchy) i w zamian wydawanie kodów zniżkowych na zakup smartfonów z serii Galaxy S21. Maksymalnie można dostać 400 złotych zniżki, ale wartości kodów uzależnione są od sprzętu, który decydujemy się sprzedać. Do tego dochodzi jednak jeszcze kolejna akcja, czyli 100 za 1000. Tutaj przy wydaniu tysiąca złotych, dostaje się zniżkę w wysokości stu złotych. Decydując się więc na zakup Samsung Galaxy S21 Ultra 5G można liczyć łącznie na rabat w wysokości 900 złotych.

Akcja Samsunga dostępna jest na jego stronie internetowej, ale uczestniczą w niej także partnerzy producenta. Tak więc Samsung Galaxy S21 Ultra 5G czy Galaxy S21 5G można kupić w ten sposób np. w sklepie Media Expert. Promocja Odkup trwa od 7 do 20 czerwca 2021 roku, a kod rabatowy ważny jest do 22 czerwca. Szczegóły akcji oraz jej pełen regulamin znajdziecie na specjalnej stronie Samsunga.

Zobacz też: Samsung zaprezentował elastyczny ekran OLED, który przyczepisz… do skóry.

Oczywiście nie za każdy odsprzedany w akcji sprzęt, dostaniemy 400 złotych rabatu na zakup kolejnego. Tutaj wszystko zależy od wyceny, która przeprowadzana jest przez partnera samej akcji. Nie zmienia to jednak tego, że jak ktoś planował zakup urządzenia z serii Galaxy S21 i jednocześnie chce się pozbyć starego sprzętu, to warto spróbować.

Źródło: Samsung informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy