Orange na nową ofertę na kartę, która powinna zadowolić wszystkich korzystających z usług pomarańczowego operatora. Za niewielkie pieniądze można dostać aż 120 GB do wykorzystania przez całe lato. Wprawdzie pakiet danych będzie podzielony na trzy miesiące, ale nie ma co narzekać, bo dostaje się naprawdę sporo dobrego. Jak aktywować pakiet i jakie są jego warunki?

120 GB od Orange na lato – oferta na kartę

Orange na kartę 120 GB

Osoby, które korzystają z Orange na kartę, mogą teraz aktywować pakiet GB na lato. Jest ich sporo, ponieważ aż 120. Jednak nie dostaje się ich wszystkich od razu, ale partiami po 40 GB na każdy miesiąc. Każdy z pakietów ma ważność 31 dni, a następny aktywowany jest automatycznie. GB sumują się ze sobą, więc niewykorzystane przechodzą na kolejny miesiąc. Ważne jest tylko to, by mieć aktywną funkcję rozmów wychodzących, bo inaczej kolejny pakiet nam przepadnie. Co trzeba zrobić, by aktywować dodatkowe GB?

Wystarczy wysłać SMS-a o treści LATO na numer 811. Orange pobiera za to jednorazową opłatę w wysokości 15 złotych. Można więc powiedzieć, że za każde 40 GB płaci się jedynie 5 złotych, choć opłaty dokonuje się przy aktywacji pakietu. O tym, że pakiet został włączony, użytkownicy dowiedzą się w ciągu 24 godziny. Z pakietu można skorzystać tylko raz i nie da się go już wyłączyć, jeżeli ktoś by tak chciał. Promocja ma obowiązywać do 31 sierpnia tego roku i do tego dnia ma się czas na wysłanie SMS-a.

Zobacz też: Paczkomat nadawczy jest przepełniony – czyli czego Wam brakuje w paczkomatach?

Dodatkowo, po włączeniu pakietu otrzymuje się jednorazową paczkę 1,76 GB do wykorzystania w Strefie 1 roamingu UE. Ta paczka danych ważna jest tak długo, jak pakiet krajowy. To miło, że Orange za naprawdę niewielkie pieniądze oferuje tyle GB, które na wakacyjnych wyjazdach mogą się bardzo przydać. Pełen regulamin promocji znajdziecie na stronie operatora.

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.