ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei MateBook D 15

Huawei MateBook D 15 z nowym procesorem i w lepszej cenie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Huawei MateBook D 15 pojawił się na polskim rynku w nowej wersji. Laptop wyposażony został w procesor Intel Core i3 10. generacji, a przez najbliższe dwa tygodnie urządzenie będzie można kupić taniej na stronie producenta. Przeceny doczekała się także wersja laptopa z procesorem Intel Core i5 11. generacji, więc jeżeli ktoś szukał dla siebie nowego sprzętu, to może warto przyjrzeć się urządzeniom z bliska.

Huawei MateBook D 15 z nowym procesorem i w nowej cenie

Huawei MateBook D 15

Do 13 czerwca można skorzystać z nowej promocji na laptopy Huawei. Sprzęty dostępne są na stronie producenta, ale także w sklepach Media Expert, Neonet, x-kom, Komputronik, RTV Euro AGD i Media Markt. Urządzenia można także dostać w sklepie stacjonarnym Huawei, który znajduje się w Warszawie w Westfield Arkadia. Nowe laptopy doczekały się przeceny, która pozwoli oszczędzić parę złotych. Tak prezentują się nowe ceny obu urządzeń.

Zobacz też: Co ciekawego trafi do Xbox Game Pass w czerwcu?

Co można powiedzieć o nowej wersji Huawei MateBook D 15? Laptop został wyposażony w ekran o przekątnej 15,6 cala, co przekłada się w tym przypadku na rozdzielczość FHD (1920×1080 pikseli). Do tego dochodzą bardzo cienkie ramki wokół ekranu (5,3 mm), a on sam stanowi 87% powierzchni panelu przedniego urządzenia. Zadbano także o to, by sprzęt nie ważył zbyt dużo (około 1,53 kilograma). Tańsza wersja sprzętu powinna spokojnie wystarczyć do codziennej pracy, a nawet do gier. Zadbano także o ochronę wzroku, ponieważ sprzęt korzysta z systemu redukcji emisji niebieskiego światła. Posiadacze smartfonów Huawei będą mogli także korzystać z funkcji Huawei Share, czyli łatwego łączenia ze sobą urządzeń.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy