Wystartowała promocja na PS Plus na 12 miesięcy. Teraz cena za roczny abonament usługi Sony jest więcej, niż zachęcająca. Warto skorzystać, bo takie oficjalne przeceny nie zdarzają się jednak zbyt często. Wprawdzie czasem można znaleźć tańsze abonamenty, ale ostatnio było o to dość ciężko. Gdzie można kupić roczną subskrypcję na PlayStation Plus?

Promocja na PS Plus na 12 miesięcy – spore oszczędności

PS Plus 12 miesięcy promocja

Osoby posiadające konsole PlayStation zapewne wiedzą, czym jest PS Plus. To rodzaj subskrypcji, który pozwala na przechowywanie danych w chmurze Sony, na grę on-line. Do tego dochodzą jeszcze gry, które pojawiają się co miesiąc i w które można grać, mając aktywną subskrypcję PS Plus. Oferta na czerwiec jest już dostępna dla graczy, a w niej znajdziemy Star Wars: Squadrons (PlayStation 4, PlayStation 5), Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PlayStation 4, PlayStation 5) oraz Operation: Tango (PlayStation 5). W poprzednich miesiącach także były całkiem ciekawe produkcje, jak chociażby Control od Remedy Entertainment. Teraz można skorzystać z promocji na PS Plus na 12 miesięcy i sporo oszczędzić na subskrypcji, która normalnie kosztuje 240 złotych. Przez kilka najbliższych dni (do 9 czerwca), można kupić PlayStation Plus na 12 miesięcy za 180 złotych.

Zobacz też: Messenger w końcu z automatycznym trybem ciemnym dla Androida.

Przecena na PlayStation Plus jest elementem akcji Sony, czyli State of Play. Oprócz tańszego abonamentu na rok pojawiają się także liczne przeceny w cyfrowym sklepie Sony. Warto jeszcze przypomnieć, że tylko w Polsce jest PS Plus Video Pass, czyli serwis VOD z filmami. Zawsze to jakiś dodatkowy plus.

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.