ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei promocje

Bezprzewodowy głośnik i słuchawki, czyli kolejne promocje na OkazjoWtorki od Huawei

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Dziś pojawią się kolejne promocje od Huawei na OkazjoWtorki. Taniej będzie można kupić słuchawki Huawei FreeBuds 3 czy bezprzewodowy głośnik. Do tego dojdzie także router w nowej cenie, czyli będzie w czym wybierać. Huawei po raz kolejny przecenia produkty, które mogą się przydać użytkownikom lubiącym często wychodzić z domu, ale i dla domowników znajdzie się coś ciekawego.

Głośnik bezprzewodowy i słuchawki – nowe promocje od Huawei

Huawei promocje

Huawei co tydzień udostępnia na swojej stronie trzy produkty, które można kupić sporo taniej. Tak też stanie się dziś, ale nie wiemy, jaka jest kolejność pojawiania się urządzeń na stronie. Pierwszy ze sprzętów pojawi się tam o godzinie 09.00, kolejny o 13.00, a ostatni o 17.00. Liczba przecenionych urządzeń jest ograniczona, ale tak to już jest, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju promocje. POD TYM ADRESEM będziecie mogli śledzić promocje na stronie Huawei. W jakich cenach pojawią się dziś sprzęty?

  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3 w cenie 249 złotych (wcześniej 599 zł)
  • Router Huawei WS318n za 39 złotych (wcześniej 79 zł)
  • Głośnik bezprzewodowy Huawei Mini Speaker za 59 złotych (wcześniej 109 zł, kolor czarny lub zielony)

Zobacz też: Smartwatch Meizu Watch oficjalnie zaprezentowany.

Liczba produktów w promocyjnych cenach będzie ograniczona. Każdego z urządzeń do sprzedaży trafi dokładnie tyle samo, czyli do 40 sztuk. Poniżej znajdziecie opis producenta odnośnie słuchawek, które można dziś kupić taniej.

HUAWEI FreeBuds 3 wyposażone są w innowacyjny chipset Kirin A1, który jako pierwszy na świecie udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE w urządzeniach noszonych. W połączeniu z zaawansowaną technologią transmisji i przetwarzania dźwięku zapewnia on superszybką łączność, a tym samym doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem. Korzystaj z gier i multimediów bez przewodów i bez kompromisów. Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięki z otoczenia.

Huawei FreeBuds 3 – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy