Jeszcze chwila, a gra trafi do chipsów – Cyberpunk 2077 za mniej, niż 80 złotych

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Cyberpunk 2077 w wersji na PC można teraz kupić za 79 złotych. Zważywszy na to, że premiera gry była w grudniu zeszłego roku, to mówimy tutaj o naprawdę sporej przecenie. Promocja nie potrwa jednak wiecznie, a gier w tej cenie jest ograniczona liczba. Co nie zmienia tego, że w wersji na PC produkcja od CD Projekt RED jest warta tego, by ją poznać, jeżeli jeszcze się tego nie zrobiło.

Promocja na Cyberpunk 2077 na PC – gra za 79 złotych

 Cyberpunk 2077

Promocja na Cyberpunk 2077 w wersji na PC pojawiła się w sklepie RTV Euro AGD i obowiązuje do 2 czerwca, ale produktów zostało już niewiele. Jeżeli więc ktoś polował na Cyberpunk 2077 to chyba nie znajdzie teraz lepszej oferty na tytuł. Przy zakupie należy wpisać kod RKC31050206L, a cena ze 129 złotych (co już jest przeceną) spadnie do 79 złotych.

Szukasz gry RTS z ultraszczegółową grafiką i otwartym światem? Cyberpunk 2077 przenosi gracza do dystopijnego miasta przyszłości, w którym o wpływy walczą uliczne gangi i handlujące cybertechnologią megakorporacje. Jako najemnik poznasz brutalną rzeczywistość Night City, wybierając jedną ze stron konfliktu. (…) Walcz o reputację w mieście, korzystając z supernowoczesnej broni, m.in. z dronów. Dzięki znajomości hakowania poznajesz podziemie jako netrunner zdolny do przejmowania kontroli nad urządzeniami, a ulepszenia siły ułatwiają grę solo jako żołnierz z potężną siłą ognia. W grze nie zabrakło też futurystycznych pojazdów do eksplorowania olbrzymiej zawartości gry.

Cyberpunk 2077 – opis ze strony RTV Euro AGD

Zobacz też: Gdzie pojawią się samochody Google Street View w Polsce?

Taka promocja na grę pokazuje, że CD Projekt RED dalej walczy o to, by po tytuł sięgnęło jak najwięcej graczy. Wersja na PC miała najmniej problemów, więc gracze nie powinni mieć tutaj zbyt dużo powodów do narzekania. Zobaczymy, czy tytuł niedługo będzie jeszcze tańszy.

Źródło: RTV Euro AGD

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy