ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tidal promocja

Tidal HiFi lub Premium za 2 złote za 2 miesiące – nowa promocja dla fanów muzyki

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Tidal HiFi lub w wersji Premium może być teraz dostępny za 2 złote na okres dwóch miesięcy. Czyli wychodzi okrągła złotówka za miesiąc słuchania muzyki. Nowa promocja od platformy ma jednak pewien warunek, który, jak zapewne się domyślacie, dotyczy nowych klientów. Co nie zmienia tego, że obok takiej promocji trudno przejść obojętnie, bo można sporo zaoszczędzić.

Tidal HiFi za 2 złote na 2 miesiące – promocja

Tidal promocja

Usługi subskrypcyjne mają swoje plusy i minusy. Jednak jednym z największych plusów jest ten, że zazwyczaj takimi subskrypcjami można dowolnie zarządzać. Jeżeli chcemy zrezygnować na kilka miesięcy, nie ma problemu. W końcu różnie się w życiu dzieje, a jak nie korzystać się z np. Netflixa, to nie ma potrzeby opłacania subskrypcji. W przypadku serwisów z muzyką działa to podobnie, a już na pewno tak jest, kiedy korzystamy ze Spotify lub Tidala. I właśnie ten drugi przychodzi teraz z ciekawą promocją.

Ta oczywiście skierowana jest do nowych użytkowników, czyli takich, którzy nie mieli jeszcze konta w usłudze. Ma to zachęcić do tego, by po skończeniu okresu próbnego zostali subskrybentami usługi. Teraz Tidal HiFi lub Tidal Premium można mieć za 2 złote na dwa miesiące. To spora oszczędność. Wersja Premium kosztuje bowiem 19,99 złotych miesięcznie, a HiFi 39,99 złotych miesięcznie. Teraz korzystając z promocji, można więc maksymalnie oszczędzić prawie 78 złotych. Patrząc na taką promocję widać, że bardziej opłacalna jest wersja Tidal HiFi.

Zobacz też: Jak będzie wyglądał He-Man w nowej wersji?

Użytkownicy dostają wtedy jakość dźwięku HiFi (1411 kbps) / Master (2304-9216 kbps) czy wsparcie dla Dolby Atmos. Do tego dochodzą też plusy z normalnej subskrypcji, czyli ponad 70 milionów utworów w bazie, brak reklam podczas słuchania oraz wideo czy transmisje na żywo. Promocja dla nowych użytkowników Tidal dostępna jest POD TYM ADRESEM. Jeżeli przymierzaliście się właśnie do wykupienia subskrypcji, warto skorzystać z tej promocji.

Źródło: Tidal

Sprawdź najnowsze wpisy