Firma Huawei ogłosiła Tydzień Społeczności. Osoby, które wypełnią ankietę na stronie internetowej, otrzymają kody rabatowe obniżające ceny urządzeń elektronicznych. Sprawdźmy, jakie są szczegółowe warunki akcji.

Tydzień Społeczności Huawei

Żeby otrzymać kod rabatowy, trzeba wypełnić krótką ankietę. Należy w niej wskazać, jaki obszar tematyczny w Społeczności jest najbardziej interesujący i uzasadnić odpowiedź. Można również samemu zaproponować nowy obszar w komentarzu. W ciągu dwóch dni po wypełnieniu ankiety otrzymamy kod zniżkowy w wiadomości prywatnej w Społeczności.

Łącznie w puli jest 300 kodów zniżkowych. Akcja potrwa do ich wyczerpania lub do 17 maja. Co istotne, pojedynczy kod upoważnia do zakupu kilku urządzeń ze zniżką. Huawei zaznacza jednak, że można zamówić tylko jeden egzemplarz danego modelu. Ilość produktów objętych promocją jest ograniczona, a czas na realizację kodu jest do 19 maja.

Pozostaje jeszcze kwestia tego, jakie urządzenia są objęte promocją. Na liście sprzętów, przy których zakupie można wykorzystać 30% rabat, znalazły się:

  • Huawei Matebook 13 2020
  • Huawei P Smart 2021
  • Huawei Sound X
  • Huawei FreeBuds 3i

Czytaj także: [Promocje dnia] Vivo Y70, Huawei Freebuds 4i, Apple MacBook Pro M1 i więcej super okazji!

Huawei przypomniał dziś również o obniżkach związanych z OkazjoWtorkami. O promocjach związanych z tą akcją co tydzień informujemy na naszym portalu.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.