Huawei FreeBuds 3

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 trzysta złotych taniej, czyli nowe OkazjoWtorki od Huawei

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 oraz smartwatch Huawei Watch GT 2e pojawią się dziś w niższej cenie. Wystartowały bowiem kolejne OkazjoWtorki od Huawei, ale to nie wszystkie z promocji, które przygotował producent. Podobnie jak w poprzednich tygodniach, dziś będzie można kupić trzy produkty w nowych, lepszych cenach. Oprócz wyżej wymienionych, taniej będzie można dostać także stacje dokującą.

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 w promocji

Huawei FreeBuds 3 promocja

Huawei co tydzień udostępnia na swojej stronie trzy produkty, które tego dnia można kupić taniej. Nie wiemy jednak, jaka jest ich kolejność pojawiania się na stronie. Pierwsze z urządzeń pojawia się o godzinie 09.00, kolejne o 13.00, a ostatnie trafia tam o 17.00. Liczba przecenionych urządzeń jest oczywiście ograniczona, a sprzęty w nowych cenach dostępne będą tylko przez cztery godziny. Warto więc obserwować stronę, gdzie pojawiają się wszystkie promocje. Znajdziecie ją POD TYM ADRESEM. Oto co dziś można kupić taniej na OkazjoWtorki?

  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3 w cenie 199 złotych (wcześniej 599 zł)
  • Smartwatch Huawei Watch GT 2e w cenie 449 złotych (wcześniej 499 lub nawet 599 zł)
  • Stacja dokująca Huawei MateDock 2 w cenie 199 złotych (wcześniej 249 zł)

Zobacz też: Recenzja Huawei Watch Fit Elegant Edition – elegancki smartwatch.

Liczba produktów w promocyjnych cenach będzie ograniczona. Stacji dokującej MateDock 2 ma być do 30 sztuk, a słuchawek FreeBuds 3 oraz smartwatcha Watch GT 2e do 40 sztuk. Poniżej znajdziecie krótki opis słuchawek, które może uda Wam się dziś dostać o 300 złotych taniej. Powodzenia!

HUAWEI FreeBuds 3 wyposażone są w innowacyjny chipset Kirin A1, który jako pierwszy na świecie udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE w urządzeniach noszonych. W połączeniu z zaawansowaną technologią transmisji i przetwarzania dźwięku zapewnia on superszybką łączność, a tym samym doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem. Korzystaj z gier i multimediów bez przewodów i bez kompromisów. Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięki z otoczenia. Ciesz się doskonałym, niezakłóconym brzmieniem muzyki, niezależnie od tego, czy jesteś w zatłoczonym metrze czy w głośnej restauracji.

Huawei FreeBuds 3 – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy