Rozpoczęła się majówka z Huawei, czyli nowa promocja od producenta. Ta dostępna jest oczywiście na jego stronie, a w ramach jej udostępniono kilka ciekawych urządzeń. Oczywiście w odpowiednio obniżonych cenach, co powinno ucieszyć fanów marki. A już w szczególności tych, którzy poszukiwali dobrego głośnika, który teraz można kupić taniej o prawie połowę ceny. Co dokładnie przeceniono?

Majówka z Huawei – nowa promocja

Promocja obowiązuje do 4 maja (do końca dnia) lub do wyczerpania zapasów, więc warto się pośpieszyć. Nie wiemy, jaka jest liczba przecenionych produktów w promocji, ale patrząc na ceny niektórych z nich, możemy założyć, że długo w sklepie Huawei nie zostaną. Promocje znajdziecie POD TYM ADRESEM, a oto co na majówkę przecenił Huawei.

  • Głośnik Huawei Sound za 479 złotych (wcześniej 799 złotych)
  • Laptop Huawei Matebook D14 za 3099 złotych (wcześniej 3499 złotych)
  • Tablet Huawei MediaPad M5 Lite za 999 złotych (wcześniej 1399 złotych)

Zobacz też: realme Watch 2 oficjalnie zaprezentowany.

Trochę dłużej, bo do 8 maja, trwa też promocja w sklepie Huawei na niektóre zestawy urządzeń. Smartfon Huawei P40 lite w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch Fit można kupić w cenie 899 złotych (łącznie byłoby to 1398 złotych). Smartfon Huawei P30 lite w zestawie ze słuchawkami FreeBuds 3i kupimy za 1099 złotych, co ma być oszczędnością o 549 złotych, jeżeli kupilibyśmy sprzęty osobno. Na stronie znajdziemy także zestawy z komputerami, więc warto zapoznać się z pełną ofertą, bo jest w czym wybierać.

Ostatnio Huawei wprowadził także możliwość zakupu na raty (36×0%) dla sprzętów o wartości powyżej 300 złotych. Do tego przy zakupie nowych laptopów otrzymuje się gwarancję na trzy lata, co może być bardzo użyteczne. Można skorzystać także z jednorazowej i bezpłatnej naprawy ekranu smarftona w ciągu 3 miesięcy od zakupu. To dotyczy modeli kupionych w sklepie producenta i modeli z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz modelu Y6p.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.