Wystartowała ciekawa promocja na gry, która pozwoli zdobyć kilka naprawdę doskonałych tytułów w świetnych cenach. Produkcje można będzie nabyć już od 39 złotych i mówimy tutaj o wersji pudełkowej. Nie trzeba się więc obawiać, że tytuł kiedyś zniknie z naszej biblioteki. Co ciekawego można kupić?

Promocja na gry PS4, PS5, Xbox i PC – ceny od 39 złotych

promocja gry PS4 PS5 Xbox PC

Poniżej znajdziecie listę produkcji, które możecie teraz kupić w wyjątkowo dobrych cenach. To nie wszystkie z tytułów, które można teraz kupić taniej, ale wybraliśmy te naszym zdaniem najciekawsze. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Ghost of Tsushima, które da się teraz dostać w naprawdę sensownej cenie. To przynajmniej kilkadziesiąt godzin doskonałej rozrywki. To samo można powiedzieć o God of War, które można kupić za 39 złotych. Warto także uzupełnić kolekcję Uncharted, która cała została przeceniona. Przypominamy także, że teraz można mieć za darmo Horizon Zero Dawn na PS4 oraz PS5.

Zobacz też: Chernobylite z datą premiery – kiedy przeniesiemy się do Czarnobyla?

Promocja na gry PS4 / PS5

Promocja na gry Xbox

Promocja na gry PC

Źródło: Łowcy gier

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.