ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei promocje

Czas na promocje od Huawei – smartwatch, słuchawki i głośnik w okazyjnych cenach

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Kolejne OkazjoWtorki od Huawei przynoszą promocje na kilka produktów. Tym razem przeceniono smartwatcha Huawei Watch GT 2e oraz słuchawki Huawei FreeBuds 3. Do tego dochodzi jeszcze atrakcyjna cena na głośnik Huawei Sound X, czyli będzie w czym wybierać.

Nowe promocje Huawei – kolejne OkazjoWtorki

promocje Huawei

OkazjoWtorki od Huawei to już wydarzenie, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Każdego tygodnia pojawiają się nowe promocje, które często trafiają w gusta użytkowników. Przecenione produkty trafiają na stronie Huawei o określonych godzinach, ale nie wiemy, który z nich pojawi się jako pierwszy. To więc niespodzianka, więc warto polować na sprzęty, jeżeli jesteśmy którymś z nich zainteresowani. Pierwszy pojawia się na stronie o godzinie 09.00, następny o 13.00, a ostatni trafia tam o godzinie 17.00. Promocje będą pojawiać się POD TYM ADRESEM.

  • Głośnik Huawei Sound X w cenie 899 złotych (wcześniej 1299 zł)
  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3 w cenie 199 złotych (wcześniej 599 zł)
  • Smartwatch Huawei Watch GT 2e za 449 złotych (wcześniej 499 zł)

Zobacz też: Zakupy na Allegro tylko dla zarejestrowanych.

Jak zawsze w przypadku promocji, liczba produktów będzie ograniczona. Tym razem wszystkich urządzeń będzie tyle samo, czyli 40. Poniżej znajdziecie opis smartwatcha, który trafił na przecenę w OkazjoWtorkach.

Wytrzymała rama z nierdzewnej stali idealnie komponuje się z kolorowymi paskami, zapewniając nie tylko stylowy wygląd, ale również pewne, wygodne mocowanie. Wyraźny ekran AMOLED 1,39″ HD uraczy Cię bogactwem kolorów, imponującą gamą tarcz i szerokimi możliwościami personalizacji. (…) Kirin A1, pierwszy mobilny procesor HUAWEI dedykowany dla urządzeń noszonych, zapewnia wysoką wydajność pracy i niewiarygodnie niskie zużycie energii. Innowacyjna 2-układowa konstrukcja z udoskonalonymi algorytmami AI automatycznie optymalizuje wykorzystanie zasobów, aby zapewnić dłuższą żywotność baterii.

Huawei Watch GT 2e – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy