Wystartowała kwietniowa promocja Oppo, która przynosi kilka interesujących przecen. Taniej będzie można kupić urządzenia z odrobinę wyższej półki, ale firma nie zapomniała także o modelach sporo tańszych. Niektóre z promocji startują już dziś i wcale nie będą trwały zbyt długo. Warto więc się pośpieszyć, jeżeli zależy nam na konkretnym sprzęcie.

Kwietniowa promocja Oppo

Oppo promocja

Od 16 do 24 kwietnia można skorzystać z promocji i kupić Oppo Reno5 5G w cenie 1999 złotych. Decydując się na zakup urządzenia w tym czasie, klienci mają dostać za darmo słuchawki bezprzewodowe Oppo Enco W31, które w normalnej dystrybucji wycenione zostały na 399 złotych. To więc całkiem przyzwoita oferta dla tych, którzy szukają kompletu smartfon+słuchawki. Podobną promocję Oppo przygotowało na model Oppo Reno5 Lite, gdzie za urządzenie zapłacimy 1599 złotych. Tutaj za darmo do odbioru będą słuchawki Oppo Enco W11, które wyceniono na 199 złotych. Można więc całkiem sporo oszczędzić.

Od dziś (19 kwietnia) do 30 kwietnia będzie można taniej kupić także urządzenia z poprzedniej generacji. Przeceny doczekały się bowiem modele Oppo Reno4 oraz Oppo Reno4 Lite. Ten pierwszy będzie tańszy o całe 300 złotych, a wersja Lite o 200 złotych.

Zobacz też: To będzie świetny miesiąc dla miłośników astronomii.

Kwietniowa promocja Oppo dotyczy także urządzeń z serii A. Od 23 kwietnia w promocyjnej cenie będzie można kupić model Oppo A12 (3/32 GB) i wtedy zapłacimy za niego 449 złotych. Teraz za to można skorzystać z nowej oferty na model Oppo A72, którego cenę obniżono o 100 złotych. W Euro RTV AGD obowiązuje jeszcze dodatkowa oferta z kodem EURORABAT, co obniża cenę urządzenia o kolejne 100 złotych. Kod działa do 27 kwietnia do północy.

Źródło: Oppo informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.