Samsung ogłosił program poleceń smartfonów. Użytkownicy wybranych telefonów koreańskiego producenta mogą polecić ich zakup znajomemu. Gdy ten zdecyduje się kupić telefon Samsunga, zarówno polecający, jak i nowy właściciel smartfona, otrzymają przelewy na konto w wysokości do 100 zł.

Samsung i program poleceń smartfonów – jak to działa?

Samsung program poleceń smartfonów

W akcji mogą wziąć udział posiadacze wybranych smartfonów Samsunga z serii Galaxy A. Chodzi o modele A31, A32, A32 5G, A40, A41, A42 5G, A50, A51, A51 5G, A52, A52 5G, A71, A71 5G, A72 oraz A80. Do 9 maja należy zgłosić chęć udziału w aplikacji Samsung Members. Wraz z formularzem rejestracyjnym posiadacze telefonów Galaxy A dostaną indywidualny kod promocyjny.

Co dalej? Kod przekazujemy znajomemu – przyda mu się później. Znajomy kupuje jeden z modeli Galaxy A (A32, A32 5G, A42 5G, A51, A51 5G, A52, A52 5G, A71, A71 5G, A72) do 9 maja i aktywuje go do 12 maja. Następnie do 16 maja rejestruje się poprzez specjalny formularz w aplikacji Samsung Members, podając otrzymany od nas kod.

Czytaj także: Promocje smartfonów na Mi Fan Festival – Xiaomi dorzuca słuchawki w prezencie

Gdy wszystkie warunki zostaną spełnione, nasz znajomy otrzyma 50 zł zwrotu na swoje konto bankowe. Skorzystamy też my jako polecający – otrzymamy od Samsunga 100 zł za to, że poleciliśmy komuś zakup smartfona Galaxy A. Wypłata zwrotu jak i premii nastąpi w ciągu 21 dni od potwierdzenia poprawności zgłoszeń. Zarówno zwrot, jak i premię można otrzymać jednokrotnie. Regulamin promocji jest dostępny na stronie Samsunga.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.