ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei promocja

Muzyczna promocja od Huawei – dziś oszczędzisz kilka „stówek”

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Można powiedzieć, że to muzyczna promocja od Huawei. Dziś w ramach OkazjoWtorków można będzie kupić bowiem urządzenia, które przydadzą się każdemu miłośnikowi muzyki. Firma postawiła na głośnik oraz słuchawki, ale nie zabrakło także stacji dokującej. Wprawdzie ta ostatnia z muzyką nie ma za wiele wspólnego, ale przyda się każdemu, komu brakuje złączy w laptopie. Co konkretnie przeceniono?

Muzyczna promocja Huawei – nowe OkazjoWtorki

promocja Huawei

OkazjoWtorki od Huawei to cykliczne wydarzenie organizowane przez producenta. Co tydzień pojawiają się nowe promocje, które potrafią być wyjątkowo zachęcające. Warto tutaj dodać, że przecenione produkty pojawiają się na stronie Huawei o określonych godzinach. Pierwszy z nich pojawia się o godzinie 09.00, następny o 13.00, a ostatni trafia na stronę o godzinie 17.00. Niestety, ale nie znamy kolejności pojawiania się produktów, więc warto obserwować stronę, jeżeli coś Was zainteresowało. Promocje będą pojawiać się POD TYM ADRESEM.

  • Głośnik Huawei Sound X w cenie 899 złotych (wcześniej 1299 zł)
  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3 w cenie 199 złotych (wcześniej 599 zł)
  • Adapter Huawei MateDoc 2 za 199 złotych (wcześniej 249 zł)

Zobacz też: Przecena o 10 procent na produkty w sklepie Huawei.

Jak zawsze w przypadku promocji, liczba produktów będzie ograniczona. Tym razem wszystkich urządzeń będzie tyle samo, czyli 30. Poniżej znajdziecie opis producenta do głośnika Sound X, który trafił na przecenę w OkazjoWtorkach.

We współpracy z inżynierami z Devialet zaprojektowaliśmy system audio, który nie tylko usłyszysz, ale również poczujesz. HUAWEI Sound X wykorzystuje technologię Devialet SAM (Speaker Active Matching), która dopasowuje brzmienie do indywidualnej charakterystyki głośników, zapewniając dokładne odwzorowanie dźwięku w czasie rzeczywistym. Częstotliwość podwójnego subwoofera sięga 40 Hz, a skok membrany wynosi do 20 mm.

Huawei Sound X – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy