ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mi Fan Festival Mi Band

Mi Fan Festival 2021 – smartwatche i opaski Mi Band w cenach od… 49 zł

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Trwa Mi Fan Festival – informowaliśmy już o promocjach na smartfony, czas na smartwatche i opaski Mi Band. Jeśli planowaliście zakup jednego z urządzeń tego typu od Xiaomi, teraz jest na to dobry moment. Można sporo zaoszczędzić.

Promocje na smartwatche i opaski Mi Band z okazji Mi Fan Festival

Mi Fan Festival Mi Band

W kwietniu firma Xiaomi obchodzi swoje urodziny, więc co roku właśnie w tym miesiącu organizowany jest Mi Fan Festival. Jest to dla popularnego producenta elektroniki okazja do zaprezentowania swoich urządzeń oraz ogłoszenia ciekawych promocji. W tegorocznej edycji taniej możemy kupić m.in. smartwatche i opaski sportowe. Mi Fan Festival trwa do 15 kwietnia – możemy się spodziewać, że do tego dnia poniższe oferty będą aktualne, o ile nie dojdzie do wyczerpania zapasów.

Opaski Mi Band w promocyjnych cenach:

Smartwatche Xiaomi w promocyjnych cenach:

Czytaj także: Którą opaskę Xiaomi Mi Band wybrać w 2021 roku?

W przypadku większości wymienionych urządzeń obniżki wynoszą po 50 zł. Może nie jest to astronomiczna kwota, jednak w przypadku i tak niedrogich urządzeń robi to zauważalną różnicę. Jeśli interesują was opaski sportowe od Xiaomi, ale nie wiecie, która będzie dla was najlepsza, warto przeczytać o nich więcej. W tym celu odsyłam do recenzji Mi Banda 4, Mi Banda 4C, a także Mi Banda 5.

Sprawdź najnowsze wpisy