Początek wiosny stał się dla operatorów pretekstem do organizowania wielu promocji. Jedną z nich są plany Orange Flex z 50% rabatem. Niezależnie od tego, na jaki plan się zdecydujemy, możemy nieco zaoszczędzić.

Plany Orange Flex z 50% rabatem

Orange Flex z rabatem 50%

Orange kieruje swoją promocję do nowych użytkowników usługi Flex. Żeby skorzystać z oferty, trzeba wybrać dowolny plan, a przed wybraniem metody płatności podać kod WIOSNA21. Cena zostanie automatycznie obniżona – przez 3 miesiące będziemy płacić za Orange Flex tylko połowę kwoty, która standardowo obowiązuje przy wyborze danego planu.

Orange Flex to plan komórkowy w aplikacji mobilnej. Użytkownicy mogą liczyć na rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a także na pakiet internetu od 15 do 100 GB. Nie podpisujemy umowy i wszystkim zarządzamy z poziomu aplikacji. W dowolnej chwili możemy również zrezygnować z usługi.

Czytaj także: Rozmowy i wiadomości bez limitów oraz 20 GB za 19,99 zł – nowa odsłona Heyah 01

Ceny poszczególnych planów zależą od pakietu internetowego, który zawierają i są następujące:

  • 15 GB (2,92 GB w roamingu w UE) – 25 zł
  • 30 GB (3,51 GB w roamingu w UE) – 30 zł
  • 50 GB (5,84 GB w roamingu w UE) – 50 zł
  • 100 GB (9,35 GB w roamingu w UE) – 80 zł

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.