ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei Watch GT 2e promocja

Huawei Watch GT 2e „stówkę” taniej, a to nie wszystko, czyli promocje na OkazjoWtorki

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Huawei Watch GT 2e pojawi się dziś w niższej cenie i to o aż 100 złotych. To jednak nie wszystkie z promocji, które przygotował Huawei na swoje OkazjoWtorki. Podobnie jak w poprzednich tygodniach, także dziś będzie można kupić trzy produkty w nowych, lepszych cenach. Można powiedzieć, że dziś będzie różnorodnie, bo w promocji znalazł się smartwatch, głośnik oraz stacja dokująca.

Huawei Watch GT 2e w promocji na OkazjoWtorki

Huawei promocje

Huawei ze swoimi OkazjoWtorkami już na stałe wpisał się w krajobraz promocji. Co tydzień pojawiają się bowiem trzy produkty producenta, które można kupić taniej. Jednak nie wiemy, jaka jest ich kolejność pojawiania się na stronie. Pierwszy z produktów pojawia się o godzinie 09.00, kolejny o 13.00, a ostatni trafia tam o 17.00. Liczba urządzeń, która została przeceniona, jest oczywiście ograniczona, a sprzęty w nowych cenach dostępne będą tylko przez cztery godziny. Warto więc obserwować stronę, gdzie pojawiają się wszystkie promocje. Znajdziecie ją POD TYM ADRESEM. Co dziś „zaserwował” nam Huawei?

  • Głośnik Huawei Sound X w cenie 899 złotych (wcześniej 1299 zł)
  • Smartwatch Huawei Watch GT 2e w cenie 399 złotych (wcześniej 499 lub nawet 599 zł)
  • Stacja dokująca Huawei MateDock 2 w cenie 149 złotych (wcześniej 249 zł)

Zobacz też: Recenzja Huawei Watch GT 2e – dlaczego warto się nim zainteresować.

Jak wspomnieliśmy wyżej, liczba produktów w promocyjnych cenach będzie ograniczona. Stacji dokującej MateDock 2 ma być do 20 sztuk, głośnika Sound X do 40 sztuk, a smartwatcha Watch GT 2e do 40 sztuk. Smartwatch dostępny będzie w dwóch kolorach – czerwonym oraz czarnym. Udanych zakupów!

Wytrzymała rama z nierdzewnej stali idealnie komponuje się z kolorowymi paskami, zapewniając nie tylko stylowy wygląd, ale również pewne, wygodne mocowanie. Wyraźny ekran AMOLED 1,39″ HD uraczy Cię bogactwem kolorów, imponującą gamą tarcz i szerokimi możliwościami personalizacji. Noś się po swojemu!

Huawei Watch GT 2e – opis produenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy