Pojawiła się promocja na zestawy od Huawei, gdzie część produktów można kupić taniej. Tutaj Huawei postawił na różnego rodzaju zestawy, ale widać, że dominują laptopy oraz smartwatche. Sprzęty można kupić teraz taniej w oficjalnym sklepie producenta, który ostatnio wprowadził do niego kilka istotnych zmian.

Zestawy od Huawei – nowa promocja

Zestawy Huawei promocja

Promocja na wybrane zestawy od Huawei obowiązuje tylko do końca miesiąca, czyli 31 marca, więc jeżeli ktoś zauważył coś dla siebie, to powinien się pośpieszyć. Liczba produktów w nowych cenach jest ograniczona i może się zdarzyć tak, że coś, co sobie upatrzyliśmy, zaraz zniknie ze sklepu. Wszystkie oferty znajdziecie POD TYM ADRESEM, ale poniżej mamy dla Was listę urządzeń, które zostały pogrupowane w zestawy. Można więc taniej kupić laptopy MateBook, ale nie zabrakło także smartwatchy. Wśród nich tego najbardziej premium, czyli Huawei Watch GT 2 Pro, który można kupić razem ze słuchawkami.

  • Huawei P40 lite ze smartwatchem Huawei Watch Fit za 900 złotych
  • Laptop Huawei MateBook 13 2020 z routerem AX3 Quad-Core, plecakiem i bezprzewodową myszką Bluetooth za 6048 złotych
  • Laptop Huawei MateBook D 15 2019 z routerem AX3 Quad-Core, plecakiem i bezprzewodową myszką Bluetooth za 2848 złotych
  • Laptop Huawei MateBook D 14 2019 (Ryzen 7) z routerem AX3 Quad-Core, plecakiem i bezprzewodową myszką Bluetooth za 3248 złotych
  • Laptop Huawei MateBook D 14 2019 (Ryzen 5) z routerem AX3 Quad-Core, plecakiem i bezprzewodową myszką Bluetooth za 3048 złotych
  • Smartwatch Huawei Watch Fit ze słuchawkami Huawei Bluetooth AM61 za 469 złotych
  • Smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro ze słuchawkami Huawei FreeBuds Pro za 1299 złotych

Zobacz też: Jak zmienić tapetę w opasce Xiaomi Mi Band?

Huawei przy okazji nowej promocji, przypomniał także o kilku nowościach w jego sklepie. Od teraz gwarancja na laptopy będzie wynosiła 3 lata, jeżeli zamówimy sprzęt na stronie firmy. Do tego dochodzi jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smartfona w ciągu 3 miesięcy do daty zakupu (wybrane urządzenia z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz model Y6p). Jeżeli zamówienie złoży się przed godziną 12.00, to zamówienie dotrze do nas na następny dzień roboczy.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.