Operator sieci Play ogłosił dziś niecodzienną akcję – Wielka loteria Play na kartę daje możliwość zdobycia nagród o łącznej wartości miliona złotych. Swojego szczęścia mogą spróbować także użytkownicy ofert w Red Bull Mobile. Wyjaśniamy, jak wziąć udział w promocji.

Na czym polega Wielka loteria Play na kartę?

loteria play na kartę

Akcja promocyjna ogłoszona dziś przez fioletowego operatora potrwa przez 3 miesiące i zakończy się 21 czerwca 2021 roku. Przez ten czas raz w miesiącu będzie losowana nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Oprócz tego w aplikacji Play24 można zdobyć nagrody natychmiastowe. To e-bony o wartości 300 lub 2 tysięcy złotych na karcie przedpłaconej.

Szansę na wygraną dają specjalne losy. Żeby je otrzymać, trzeba wykonać określone akcje. Przykładowo przeniesienie numeru do Play na kartę daje 20 losów, a doładowanie konta w aplikacji Play24 za min. 10 zł – od 1 do 10 losów, w zależności od ostatecznej kwoty doładowania. Każda aktywacja pakietu o wartości min. 10 zł w Play24 daje 1 los. Oprócz rywalizacji o nagrody pieniężne można otrzymać bezpłatne tyle GB internetu, ile dostaliśmy losów.

Czytaj także: Nokia X20 przyłapana w testach – firma pracuje nad budżetowcem 5G

Potwierdzenie udziału w loterii, zbieranie losów, odbiór dodatkowych GB oraz sprawdzenie wygranej – to wszystko odbywa się przez aplikację Play24. Program jest dostępny bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.