ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei FreeLace Pro

Głośnik za trzy „dyszki” i słuchawki 300 zł taniej na OkazjoWtorki od Huawei

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Kolejny wtorek w wykonaniu Huawei, czyli garść promocji na OkazjoWtorki. Dziś w sprzedaży na stronie producenta pojawią się trzy produkty, które będzie można dostać o wiele taniej, niż normalnie. Jednym z nich jest przenośny głośnik, który został wyceniony na niecałe trzy „dyszki”. Jednak to nie wszystko, co Huawei przygotował na swój dzień promocji.

Głośnik Huawei i słuchawki w promocji na OkazjoWtorki

OkazjoWtorki Huawei promocja słuchawki

Jak co tydzień, tym razem także promocje na OkazjoWtorki od Huawei, będą pojawiały się w różnych godzinach. Pierwsza z nich ma wystartować o godzinie 09.00. Kolejna powinna pojawić się o 13.00, a ostatnia o 17.00. Tak przynajmniej było do tej pory i jeżeli Huawei nie zmienił zasad, dziś będzie dokładnie tak samo. Kolejność pojawiania się produktów na stronie będzie przypadkowa, więc jeżeli któraś z promocji Was zainteresuje, to po prostu trzeba być czujnym. Liczba produktów będzie ograniczona – routerów do 60 sztuk, a słuchawek i głośników do 40 sztuk. Słuchawki i głośnik będą dostępne w kolorach zielonym oraz czarnym. Wszystkie promocje mają być widoczne na stronie Huawei pod TYM ADRESEM, a pierwsza wystartuje o 09.00. Poniżej znajdziecie spis sprzętów, które zostaną dziś przecenione.

  • Router Huawei WS318n w cenie 19 złotych (wcześniej 79 złotych)
  • Słuchawki FreeLace Pro w cenie 199 złotych (wcześniej 599 złotych)
  • Głośnik Huawei Bluetooth CM510 w cenie 29 złotych (wcześniej 109 złotych)

Zobacz też: Wyjątkowe promocje na opaski sportowe od Xiaomi – Mi Band 5 w nowej cenie.

HUAWEI FreeLace Pro wyposażono w zbieżny układ rejestrowania dźwięku, składający się z trzech mikrofonów. Skutecznie redukuje zakłócenia hałasu otoczenia podczas połączeń. Ponadto algorytm głębokich sieci neuronowych (DNN) może dokładnie identyfikować cechy ludzkiego głosu, utrzymując wysoką jakość połączenia nawet w tętniącym życiem środowisku.

HUAWEI FreeLace Pro

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy