Usługa Orange Flex ma już ponad 100 tysięcy użytkowników – z tej okazji pomarańczowy operator ogłosił dodatkowe 10 GB oraz tydzień okazji dla osób, które z niej korzystają. W ramach promocji można mieć smartfona z rabatem wynoszącym do blisko 1/3 jego standardowej ceny.

10 GB i tydzień okazji w Orange Flex

orange flex tydzień okazji

Orange Flex na pozyskanie 100 tysięcy użytkowników potrzebował niecałych dwóch lat. Co ciekawe, co piąty użytkownik usługi zaczyna korzystać z usługi, używając kodu polecającego od rodziny lub znajomych.

Orange uznało, że taka liczba użytkowników usługi Flex to dobry moment na niespodzianki da klientów. Pierwsza z nich to dodatkowe 10 GB internetu, natomiast druga – tydzień okazji. W sklepie Flex można kupić m.in. smartfony firm Apple, Xiaomi oraz Samsung z rabatami sięgającymi do -32%. Za dostawę urządzeń zapłacimy natomiast symboliczną złotówkę.

Żeby skorzystać z 10 GB internetu, trzeba śledzić profil Orange Flex na Instagramie i znaleźć na nim ukryty kod. Kolejny krok polega na wprowadzeniu go do aplikacji Flex w zakładce kody promocyjne. Czas na aktywację specjalnej kombinacji znaków jest do 21 marca.

Czytaj także: Orange szuka ambasadorów aplikacji Flex wśród jej użytkowników

Cieszymy się, że społeczność Flexa jest coraz liczniejsza. Codziennie mamy kilkaset nowych rejestracji, a sprzedaż smartfonów i gadżetów w Sklepie Flex w aplikacji rośnie – mówi Artur Stankiewicz, dyrektor Marketingu Rynku Konsumenckiego Orange Polska. Zapewnił też, że Orange będzie tworzyć nowe możliwości korzystania z sieci, odpowiadając na potrzeby klientów.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.