Klienci T-Mobile mają okazję otrzymać rabat na urządzenia Xiaomi. Zniżka wynosi 15% i bardzo łatwo ją otrzymać. Podpowiadamy, co trzeba zrobić.

Jak otrzymać od T-Mobile rabat na urządzenia Xiaomi?

rabat na xiaomi T-Mobile

Klienci T-Mobile zapewne dobrze wiedzą, że operator co tydzień proponuje im różnego rodzaju bonusy w ramach akcji Happy Fridays. Są to np. bezpłatne pakiety internetu, SMS-ów lub minut na rozmowy. Tym razem można dostać zniżkę na urządzenia i akcesoria Xiaomi.

Z promocji mogą skorzystać zarówno osoby, które mają w T-Mobile abonament, jak i te korzystające z ofert typu MIX i na kartę. Magentowy operator poinformował, że czas na aktywację rabatu jest od piątku 12 marca do niedzieli 14 marca. Wystarczy, że wyślemy SMS o treści HF pod bezpłatny numer 80800 lub odbierzemy bonus w aplikacji Mój T-Mobile. Każda osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz.

Czytaj także: Wyprzedaż gier z serii Call of Duty w Microsoft Store. Tym okazjom na Xboxa warto się przyjrzeć!

Czas na wykorzystanie rabatu jest do 19 marca. Zniżka obowiązuje przy zakupie wybranych urządzeń i akcesoriów Xiaomi w sklepie internetowym Mi Store, a także w stacjonarnych salonach marki, których listę otrzymamy po przyznaniu nam rabatu. Jakie produkty kupimy taniej dzięki zniżce? T-Mobile informuje, że są to m.in. oczyszczacze powietrza, wentylatory, powerbanki oraz słuchawki.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.