kumulacja promocji Galaxy S21

Korzystasz z telefonu Galaxy S6 lub nowszego? Po zakupie Galaxy S21 5G otrzymasz 200 zł

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Samsung ogłosił promocję, w ramach której można otrzymać zwrot w wysokości 200 zł po zakupie smartfona z serii Galaxy S21 5G. Propozycja jest skierowana do członków społeczności Samsung Members, którzy korzystają z wybranych modeli Galaxy S (od Galaxy S6 do Galaxy S20) i aktywowali je przed 28.03.2020 na terenie Polski.

Jak otrzymać 200 zł zwrotu przy zakupie smartfona z serii Galaxy S21 5G?

Żeby skorzystać z promocji, trzeba kupić Galaxy S21 Ultra 5G, S21+ 5G lub S21 5G między 8 a 28 marca 2021 u jednego z partnerów handlowych Samsunga. W tym samym terminie należy zalogować się do aplikacji Samsung Members na swoim dotychczasowym telefonie Galaxy S i pobrać kod promocyjny. Kolejny krok polega na ponownym zalogowaniu się do Samsung Members, tym razem na nowo zakupionym smartfonie z serii Galaxy S21 5G. Czas na to jest do końca marca.

Do 2 kwietnia trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. Potrzebny będzie nam wspomniany już kod promocyjny oraz dowód zakupu i numer konta bankowego. W ciągu 21 dni od weryfikacji zgłoszenia Samsung przeleje na nasze konto 200 zł. Promocja trwa do 28 marca lub do wyczerpania puli zwrotów.

Przykładowe oferty smartfonów z serii Galaxy S21 5G od partnerów handlowych Samsunga:

Czytaj także: Samsung zapowiada dysk 980 SSD NVMe – nośnik nie będzie miał pamięci DRAM

Promocja łączy się z opisywaną przez nas wczoraj akcją Samsung Cashback. Jeśli spełnimy warunki obu promocji, możemy otrzymać łącznie do 700 zł zwrotu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy