ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei MateBook 14

Huawei MateBook 14 o 400 zł taniej i tańsza opaska sportowa – nowe OkazjoWtorki od Huawei

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

OkazjoWtorki od Huawei zazwyczaj startowały rano. Jednak dziś taniej można kupić Huawei MateBook 14 oraz opaskę sportową Huawei Band 4 Pro dopiero wieczorem. Promocja wystartuje równo o godzinie 21.00 i potrwa do końca dnia lub do wyczerpania zapasów. Warto się więc pośpieszyć i nie odwlekać zakupu na ostatnią chwilę.

Huawei MateBook 14 – promocja na OkazjoWtorki

Huawei MateBook 14 promocja

Jeżeli nosiliście się z zamiarem kupienia laptopa od Huawei lub ich opaski sportowej, to teraz nadarzyła się ku temu okazja. Nowe OkazjoWtorki od Huawei przychodzą bowiem z ciekawą promocją na dwa sprzęty. Pierwszym z nich jest Huawei MateBook 14 z 16 GB RAM i dyskiem SSD 512 GB. Urządzenie normalnie wyceniono w sklepie producenta na 3999 złotych, ale dziś można je kupić będzie za 3599 złotych. 400 złotych taniej to całkiem sporo, a szczególnie, że w tej cenie do tej pory była dostępna wersja 8/256 GB.

Kolejnym produktem, który dziś został przeceniony, jest opaska sportowa Huawei Band 4 Pro. Normalnie wyceniono ją na 249 złotych, a w tej promocji kupimy ją za 199 złotych. Sama promocja startuje równo o 21.00, ale liczba urządzeń jest ograniczona. Laptopów Huawei MateBook 14 ma być 100 sztuk, a opasek aż 150 sztuk. Może się wydawać, że to całkiem sporo, ale urządzenia mogą szybko zniknąć z oferty. Warto się więc pośpieszyć. Oba sprzęty pojawią się na stronie Huawei.

Zobacz też: Oto najlepsze promocje dnia – co możemy kupić taniej?

Przypomnijmy, że Huawei MateBook 14 wyposażony został w wyświetlacz 2K FullView o przekątnej 14 cali. Obraz wyświetlany jest tam w proporcjach 3:2, a ekran oferuje pokrycie przestrzeni kolorów sRGB na poziomie 100%. Do tego dochodzi jeszcze to, że sprzęt jest wyjątkowo lekki (około 1,5 kg), a po złożeniu ma zaledwie 15,9 mm grubości. Dodajmy także, że opaska sportowa Huawei Band 4 Pro oferuje m.in. pomiar natlenienia krwi w organizmie i posiada wyświetlacz AMOLED o przekątnej 0,95 cala.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy