ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
allegro darmowa dostawa

Allegro Smart! na start – darmowe dostawy dla nowych użytkowników

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Allegro Smart! na start to nowa promocja dla tych, którzy nie są użytkownikami usługi Allegro Smart!. Teraz będą mogli skorzystać z okazji i w ciągu roku od aktywowania oferty, skorzystać z opcji darmowej dostawy lub zwrotu. Niestety, liczba wysyłek, która będzie darmowa, nie jest ogromna, ale jak coś jest za darmo, to nie ma co narzekać.

Allegro Smart! na start – promocja

Allegro smart na start promocja

Dzisiaj (1 marca) startuje nowa promocja, która może przydać się tym użytkownikom, którzy do tej pory wahali się, czy założyć konto w Allegro Smart!. Promocja potrwa do 31 maja, więc jest jeszcze sporo czasu, żeby z niej skorzystać. Na czym ma polegać? Otóż każdy, kto nie ma konta w usłudze Smart! lub Smart! Student może teraz założyć Smart! na start oraz zyskać pięć darmowych dostaw. Te dostawy będzie można zrealizować w ciągu roku od momentu aktywacji, ale jeżeli ktoś często robi zakupy, to zapewne szybko wykorzysta darmowe dostawy.

Minimalne wartości przesyłek, które uprawniają do darmowej przesyłki to 40 złotych (paczkomaty/punkt odbioru) i 80 złotych (wysyłka kurierem). Mowa tutaj o zakupach u jednego sprzedawcy. Do tego osoby, które zdecydują się na skorzystanie z promocji, mogą liczyć na dodatkowe zniżki w Strefie Smart!. Jak w przypadku innych ofert Smart!, tutaj także zakupy powinno się robić u odpowiednich sprzedawców, którzy należą do programu. Widać więc, że Allegro walczy trochę o nowych klientów, co może być częściowo spowodowane tym, że do Polski ma niedługo wkroczyć Amazon.

Zobacz też: 128 GB w jednej kości RAM – duża zmiana na rynku.

Czy to oznacza, że z Allegro nagle „odpłynie” ogromna liczba użytkowników? To raczej wątpliwe, bo platforma ma już zbyt dobrze wyrobioną pozycję w naszym kraju. Do tego dochodzi też całkiem sensowny program Smart!, choć oczywiście nie każdy jest zadowolony z tego, co oferuje platforma. Szczególnie sprzedawcy narzekają na zbyt wysokie prowizje od sprzedaży. Szczegóły promocji Allegro Smart! na start znajdziecie w regulaminie.

Źródło: Allegro

Sprawdź najnowsze wpisy