Plus podwaja gigabajty to nowa oferta dla klientów, którzy zdecydują się na przejście do operatora, przedłużają umowę lub kupują nowy abonament. Dotyczyć to ma zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Promocja ma wystartować już 1 marca, a czas na podpisanie umowy ma być do końca maja, więc można się jeszcze zainteresować tym, co ma do zaoferowania Plus. Jak to ma wyglądać?

Plus podwaja gigabajty – nowa oferta na dane komórkowe

Plus podwaja gigabajty
Fot. Plus – oferta dla klientów indywidualnych

Coraz więcej korzystamy z danych komórkowych, co zauważył także operator. Dlatego wystartował z nową ofertą – Plus podwaja gigabajty. To może być czymś opłacalnym dla tych, którzy są właśnie na etapie zmieniania operatora lub chcą przedłużyć umowę. Każdy z abonamentów ma gwarantować SMS-y, MMS-y i rozmowy bez ograniczeń.

  • Promocja z podwójnymi gigabajtami dostępna jest już dla wybierających najtańszy abonament za 30 zł/mies., którzy zamiast 2 GB miesięcznie, otrzymują 4 GB.
  • Osoby, którym zależy na jeszcze intensywniejszym codziennym korzystaniu z sieci, wybierając abonament za 50 zł/mies., dostają 24 GB zamiast 12 GB.
  • Klientów, dla których ważny jest superszybki transfer danych w technologii 5G, ucieszą podwójne gigabajty (2×25 GB, czyli 50 GB) w abonamencie za 60 zł/mies.
  • Z dodatkowych gigabajtów mogą skorzystać wszyscy prowadzący firmę, którzy zdecydują się na abonament za 30 zł (36,90 zł z VAT/mies.), w którym zamiast 7 GB, dostają 14 GB.
  • Przedsiębiorcy, chcący mieć swobodny dostęp do sieci zawsze, kiedy tego potrzebują, wybierając abonament za 50 zł (61,50 zł z VAT/mies.) otrzymują 40 GB, zamiast 20 GB.
  • Osoby, które nie wyobrażają sobie już prowadzenia firmy bez superszybkiego internetu 5G z abonamentem za 60 zł (73,80 zł z VAT/mies.) otrzymują 70 GB, zamiast 35 GB.
Plus podwaja gigabajty
Fot. Plus – oferta dla firm

Zobacz też: Paramount+ to nowa platforma VOD – co oferuje i ile kosztuje?

Nowa oferta jest także dostępna w wersji z obsługą sieci 5G, więc jeżeli ktoś ma odpowiedni sprzęt do obsługi tego standardu, to warto rozważyć opcje abonamentu.

Źródło: Plus informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.